بیوگرافی

با

سعید مدرس

آشنا شوید

سعید مدرس

سعید مدرس (زاده ۱ مرداد ۱۳۵۶) خواننده، آهنگساز و تنظیم‌کننده است. او همچنین در زمینه طراحی، نقاشی و ساخت نماهنگ نیز فعالیت دارد. او دانش‌آموخته مقطع کارشناسی مهندسی عمران است.

سعید مدرس در ۱ مرداد سال ۱۳۵۶ متولد شد. او در سن ۱۸ سالگی وارد دنیای موسیقی شد و در سال ۱۳۸۶ نخستین آلبوم خود را با نام «زندگی» ارائه کرد که شامل ۸ آهنگ است. آلبوم بعدی او با نام یک اتفاق خوب شامل ۹ آهنگ و با ترانه‌های مونا برزویی در سال ۱۳۸۸ توسط آونگ موزیک در خارج از ایران انتشار یافت که آهنگ دنیای وارونه از این آلبوم با موفقیت زیادی روبرو شد و به نوعی ترانه شناسه او شد. او یکسال پس از انتشار این آلبوم به ایران بازگشت. در اسفند ۱۳۹۲ او آلبوم ساحل چمخاله را که نخستین آلبوم رسمی او محسوب می‌شود ارائه کرد. این آلبوم که تهیه آن در حدود سه سال زمان برده‌است شامل ۱۱ قطعه است که آهنگ‌ها و تنظیم‌های آن را خودش بر عهده داشته‌است.

سعید مدرس پس از دریافت مجوزهای لازم، نخستین کنسرت خود را در ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران اجرا کرد. سیروان خسروی، شهرام شکوهی، بابک جهان‌بخش و نسرین مقانلو از جمله میهمانان ویژه این کنسرت بودند.

آلبوم های سعید مدرس

زندگی (۱۳۸۶)

یک اتفاق خوب (۱۳۸۸)

ساحل چمخاله (۱۳۹۲)

تک آهنگ های سعید مدرس

یعنی الان کجاست

باید عشقو کنترل کرد

انتظار

ریمیکس فال

تصویری از تو

من تغییر کردم

روح بهار (۱۳۹۳)

میشه یه بار تجربه کرد (۱۳۹۳)

وابسته (۱۳۹۳)

دیونگی (۱۳۹۳)

کاناپه (۱۳۹۳)

من بی دلیل خوشحالم (۱۳۹۳)

ترافیک (۱۳۹۳)

حال سهراب (۱۳۹۳)

خوشبختی (۱۳۹۳)

من بی تو (۱۳۹۳)