پیروزی دلچسب تیم والیبال ایران مقابل کانادا

پیروزی دلچسب تیم والیبال ایران مقابل کانادا

یکشنبه ۹۵/۰۳/۰۹  ۰۹:۴۴

بهروز رهبری فرد
#perspolisfootballclub ‌‌ ايران ٣ - ۲ كانادا ‌ بازگشت فوق العاده شاگردان لوزانو؛ در حاليكه ايران دو بر صفر عقب بود، در نهايت با پيروزى در سه ست پياپى بازى را با نتيجه سه بر دو به سود خود به پايان رساند. ‌‌ پ.ن: تبریک بچه ها.گل کاشتید

به نقل از صفحه رسمی بهروز رهبری فرد در اینستاگرام

Selfireport.com

تیم والیبال ایران با پیروزی دلچسبی که امروز مقابل تیم کانادا کسب کرد، گام بلندی به سوی المپیک ریو برداشت. این پیروزی در حالی کسب شد که تیم ایران دو بر هیچ از تیم کانادا عقب بود و با بازگشت تاریخی که به بازی داشت عاقبت توانست بازی را سه بر دو به نفع خود به اتمام رساند.

شما چـــی فکر می‌کنید؟

بیوگرافی

با

بهروز رهبری فرد

آشنا شوید

مشاهده بیوگرافی

بهروز رهبری فرد

بهروز رهبری‌فر (زاده ۱۱ مرداد ۱۳۵۱ - تهران) بازیکن سابق باشگاه پرسپولیس است. او دارای رکورد بیشترین قهرمانی در مسابقات لیگ برتر است. او اخیراً در سریال پژمان ساخته ی سروش صحت ایفای نقش کرده است. او هم اکنون مربی تیم فوتبال امید پرسپولیس استرهبری فر در سال ۱۹۹۳ زیر نظر علی پروین به پرسپولیس پیوست و نه فصل برای این تیم بازی کرد.در آغاز لیگ برتر ۸۳–۱۳۸۲ ، اکبر غمخوار ریاست باشگاه را بعهده گرفت و به اصلاحات جدیدی پرداخت ؛ در این اصلاحات ، بازیکنانی مانند رهبری فر که روابط گرمی با علی پروین داشتند ، کنار گذاشته شدند.بهمین دلیل رهبری فر پرسپولیس را ترک کرد و به پاس تهران پیوست.تنها گلی که او که برای پاس تهران به ثمر رساند ، مقابل پرسپولیس و از روی نقطه ی پنالتی بود.

باشگاه های بهروز رهبری فرد

پاس تهران

پرسپولیس تهران

پیروزی دلچسب تیم والیبال ایران مقابل کانادا
  • تازه‌ترین‌ها
  • محبوب‌ترین‌ها
  • پربحث‌ترین‌ها