سيد عزت الله ضرغامى  زیبائی به نام خداوند رنگين كمان سید عزت الله ضرغا

. خداوند رنگین کمان ... از سرکار خانم سکینه الماسی

سه شنبه ۹۵/۰۳/۱۱  ۱۱:۳۷

سيد عزت الله ضرغامى
. خداوند رنگین کمان ... از سرکار خانم سکینه الماسی نماینده ی جدید مجلس شورای اسلامی از استان بوشهر که مرا به این شعر زیبا و پرمعنی هدایت کرد تشکر می کنم . همچنین از شاعر این سروده ی زیبای آقای محمود پوروهاب. به نام خداوند رنگين كمان خداوند بخشنده ي مهربان خداوند زيبايي و عطر و رنگ خداند پروانه هاي قشنگ خداوند باران و نقل و تگرگ نفس هاي باد و تپش هاي برگ خدايي كه سرشار از آرامش است طرفدار سرسبزي و دانش است خدايي كه از بوي گل بهتر است و از نور باران صميمي تر است خداي صميمي، خداي سلام خداي غزل ، قصه ي ناتمام خدايا به ما مهرباني بده دلي ساده و آسماني بده. . ***پی نوشت*** . هنر مرحوم حاج آقا اسماعیل دولابی این بود که چنان تصویری از زیبائی و مهربانی خداوند ترسیم میکرد که آدم خجالت می کشید گناه کند. روحش شاد! . #خداوند_رنگین_کمان #سکینه_الماسی #نماینده #مجلس_شورای_اسلامی #بوشهر #شعر #زیبا #محمود_پوروهاب #به_نام_خداوند_رنگين_كمان #دولابی #زیبائی #مهربانی #خداوند #گناه #رنگین_کمان #سید_عزت_الله_ضرغامی #ضرغامی

به نقل از صفحه رسمی سيد عزت الله ضرغامى در اینستاگرام

شما چـــی فکر می‌کنید؟

بیوگرافی

با

سيد عزت الله ضرغامى

آشنا شوید

مشاهده بیوگرافی

سيد عزت الله ضرغامى

سید عزت‌الله ضرغامی (زادهٔ ۱۳۳۸ در دزفول) عضو شورای عالی فضای مجازی و رئیس پیشین صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران (از ۳ خرداد ۱۳۸۳ تا ۱۵آبان ۱۳۹۳) است.

وی فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی رشته مهندسی عمران از دانشگاه امیر کبیر و مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت است.

ضرغامی از دانشجویانی بود که در اشغال سفارت آمریکا شرکت داشتند.در دههٔ ۶۰ با سپاه پاسداران و نیروی انتظامی همکاری داشت.

وی همچنین معاونت امور سینمایی وزارت ارشاد در دوران وزارت علی لاریجانی و مصطفی میرسلیم و معاونت صداوسیما در امور استان‌ها و حقوقی و امور مجلس در دوران ریاست لاریجانی را برعهده داشت.

سيد عزت الله ضرغامى زیبائی به نام خداوند رنگين كمان سید عزت الله ضرغا
  • تازه‌ترین‌ها
  • محبوب‌ترین‌ها
  • پربحث‌ترین‌ها