تعیین نشده

#علی_مطهری امروز علی مطهری نایب رییس مجلس دهم شد و

چهارشنبه ۹۵/۰۳/۱۲  ۱۱:۰۸

حمید رسایی
#علی_مطهری امروز علی مطهری نایب رییس مجلس دهم شد و فردا برخی رسانه های حامی او به استقبال این انتخاب خواهند رفت. حتما بعد از یادآوری این صوت، با افتخار بیشتری از این انتخاب استقبال خواهند کرد. اگر به جای مطهری، کوچک زاده یا بنده و یا نماینده دیگری که شما مخالف آن هستید، از تریبون مجلس همکار خودش را با الفاظ تحقیرآمیز خطاب می کرد (کوچکف) یا خطاب به همکارش می گفت: خفه شو بتمرگ پفیوز و امروز همان نماینده ای که با این ادبیات سخن گفته و شما هم مخالفش هستید، به عنوان نایب رئیس انتخاب می شد، شما که مخالف بنده هستید، چه کامنتی در این صفحه درج می کردید؟! پ ن: کلیپ کاملی که در پست قبل گذاشتم (آیت الله بهجت) را در كانال تلگرامم ببینید.

به نقل از صفحه رسمی حمید رسایی در اینستاگرام

شما چـــی فکر می‌کنید؟

بیوگرافی

با

حمید رسایی

آشنا شوید

مشاهده بیوگرافی

حمید رسایی

حمید رسایی (زاده ۱ مرداد ۱۳۴۷، تهران) روحانی، سیاست‌مدار اصولگرا و نماینده مردم تهران در دوره هشتم و دوره نهم مجلس شورای اسلامی و از حامیان جدی محمود احمدی‌نژاد در دوره اول و دوم ریاست‌جمهوری و یکی از سرسخت‌ترین مخالفین طرح سوال از رئیس‌جمهور بود. مهمترین مخالف وی در مجلس، علی مطهری است.دوره دبستان و متوسطه را در خیابان ایران تهران به پایان رساند و وارد هنرستان شد.رفت‌وآمدها به پایگاه بسیج او را به جبهه‌های جنگ ایران و عراق کشاند.  رسایی در جبهه‌های جنگ حضور داشت  و پس از تحصیلات متوسطه سال ۱۳۶۵ وارد حوزه علمیه قم شد. دوره سطح را نزد استادی، سید احمد خاتمی، موسوی تهرانی، مسعودی و محمدی و دوره درس خارج را نزد مکارم شیرازی، تبریزی، فاضل لنکرانی و علیدوست گذراند.
به دلیل آشنایی با زبان عربی به مدت دو سال برای تدریس دروس دینی و تبلیغ در آفریقا بسر برد و تاکنون به منظور تبلیغ در جمع ایرانیان خارج از کشور در کشورهای لبنان، بلغارستان، فلیپین، پاکستان، آلمان، یونان، ایتالیا، مکزیک و ... حضور پیدا کرده است.از سال 1371 با حضور در مرکز تحقیقات سپاه و سپس ورود به موسسه علمی فرهنگی دارالحدیث با کار علمی در مورد حدیث آشنا شد و در مقطعی مسئولیت یکی از مدیریت های آن موسسه را به عهده داشت.رسایی فعالیت های سیاسی و اجتماعی را به صورت عام و فراگیر از سال 1374 با تالیف اولین کتاب سیاسی اش با عنوان "روحانیت و سلامت انتخابات" آغاز کرد. تا کنون ۱۵ عنوان کتاب از وی به چاپ رسیده‌است.
حمید رسایی علی مطهری
  • تازه‌ترین‌ها
  • محبوب‌ترین‌ها
  • پربحث‌ترین‌ها