پیام صادقیان

emsal sale mane,to timi k pedaram to mashin sazi m

چهارشنبه ۹۵/۰۳/۱۲  ۱۱:۳۰

پیام صادقیان
emsal sale mane,to timi k pedaram to mashin sazi miderakhshid,va man mikham rahe pedaramo edame bedam va baese eftekharesh besham,kari mikonam k kheyliya pashimon beshan.

به نقل از صفحه رسمی پیام صادقیان در اینستاگرام

شما چـــی فکر می‌کنید؟

بیوگرافی

با

پیام صادقیان

آشنا شوید

مشاهده بیوگرافی

پیام صادقیان

پیام صادقیان (زادهٔ ۱۰ اسفند ۱۳۷۰ در تبریز) بازیکن فوتبال اهل ایران که هم اکنون عضو باشگاه فوتبال نفت تهران است. وی همچنین سابقهٔ حضور در باشگاه‌های ذوب‌آهن اصفهان وپرسپولیس تهران را نیز دارد.

او فرزند مرحوم حسن صادقیان فوتبالیست سال‌های گذشته تراکتورسازی تبریز و ماشین سازی تبریز است.

صادقیان در سال ۱۳۷۰ در تبریز متولد شد. تا ۱۳ سالگی ساکن این شهر بود و در این زمان به همراه خانواده به اصفهان نقل مکان کرد. در این زمان زیر نظر محمود یاوری در تیم‌ملی نونهالان ایران به فوتبال مشغول بود. در اصفهان در تیم نوجوانان باشگاه فوتبال ذوب‌آهن اصفهان به بازی پرداخت و تا ۲۱ سالگی که راهی پرسپولیس شد، در همین باشگاه مشغول بازی بود.

او در جام جهانی نوجوانان سال ۲۰۰۹ که در کشور نیجریه برگزار شد به عنوان کاپیتان در تیم ملی نوجوانان ایران حضور داشت و در بازی اول مقدماتی مقابل تیم گامبیا یک گل به ثمر رساند.

در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ صادقیان پس از اعتراض به قرار نگرفتن در ترکیب اصلی، به دستور برانکو ایوانکوویچ، سرمربی وقت پرسپولیس، از این باشگاه اخراج شد.

باشگاه های پیام صادقیان

ذوب‌آهن اصفهان

پرسپولیس

نفت تهران

پیام صادقیان
  • تازه‌ترین‌ها
  • محبوب‌ترین‌ها
  • پربحث‌ترین‌ها