رابرت پتینسون به سلیقه مردم اهمیتی نمی دهد

ارسال شده در تاریخ یکشنبه ۹۴/۷/۲۶ | تعداد بازدید 694

رابرت پتینسون که شهرت خود را از فیلم "گرگ و میش" در نقش خون آشام به دست آورد، اعتراف می کند که در انتخاب نقش بعدی او در یک فیلم، نظر طرفداران همیشه در اولویت قرار ندارد.

او دقیقا زمانی که در فیلم "زندگی" نقش یک عکاس را بازی کرد، برایش مهم نبود مردم درباره اش چه فکر می کنند. بازی کردن در نقش یک عکاس برای پتینسون که دارای چنین شهرتی است، فرصتی بود تا زندگی را از سوی دیگر لنز دوربین تجربه کند. 


پتینسون: فکر نمی کنم همیشه اولویت با نظر مردم باشد. گاهی با خودم می گویم شاید الان بهتر است یک فیلم تبلیغاتی بازی کنم. یک بار یک نفر نصیحتی به من کرد(فردی از اطرافیان خودم) که تنها کسانی که همیشه راضی هستند، آن هایی هستند که هر کاری را که خودشان دلشان بخواهد انجام می دهند. من هم هر کاری را برای خودم انجام می دهم.

پتینسون در مورد فیلم «زندگی» گفت: احساس کردن این نقش برایم بسیار جالب بود. مخصوصا وقتی صحنه فرش قرمز را فیلم برداری می کردیم، من جزئی از مردم بودم، و نه تنها بین آن ها بودم، بلکه چیزی هم داشتم که صورتم را با آن بپوشانم. و به این ترتیب، دیگر فشار روی من نیست و بر گردن کس دیگری می افتد و من احساس امنیت بیشتری می کنم. حس بسیار متفاوتی است.

پتینسون: اولین دوره معروف شدن در ابتدا بسیار برایم عجیب و جالب بود چون چیزی در مورد عواقب آن نمی دانستم. شما می توانید هر چه که می خواهید بگویید و انجام دهید و اصلا مهم نیست که چه باشد. من سه یا چهار سال بعد از مشهور شدنم متوجه شدم که معنای واقعی معروف شدن چیست.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟