خلاق باشید، رئیس جمهور می‌شوید

ارسال شده در تاریخ یکشنبه ۹۴/۷/۲۶ | تعداد بازدید 679

با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری امریکا، کاندیدها از تمام ذوق و سلیقه خود استفاده کرده اند تا نظرات مردم را به خود جلب کنند.

هیلاری کلینتون، رند پل و مارکو روبیو و دیگر کاندیدهای ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶، از پوشش بطری و شیشه گرفته تا پیش بند آشپزخانه را می فروشند تا کمپین خود را تبلیغ کنند!

 

بانوی اول سابق ایالات متحده، هیلاری کلینتون، نیز برای تبلیغات در این حوره به فروش تیشرت با امضای خود او و پیش بندهایی که حرف H بر روی آن ها حک شده، می پردازد. این اقلام حتی در سایت رسمی همسرش بیل کلینتون نیز برای فروش قرار داده شده است.

در بین اقلامی که کلینتون برای تبلیغ کمپینش در نظر گرفته، یک بالش کوچک نیز با جمله «جایگاه یک زن در کاخ سفید است» دیده می‌شود.

رند پل، رقیب هیلاری کلینتون به سراغ ابزار جالبی رفته است. هارد درایو هایی با عکس کلینتون را به قیمت ۹۹ دلار برای فروش گذاشته است.

رند پل ۱۲ عکس از خودش را که روی یک چوب قرار گرفته است نیز می‌خواهد به قیمت ۳۵ دلار به فروش برساند.

تد کروز هم برچسبی تهیه کرده که پشت ماشین ها زده می شود. بر روی آن نوشته شده: «این ماشین فقط به راست می پیچد». در کنار اینها ماگ های قهوه و دکمه هایی تزئینی با نام خود را نیز به فروش گذاشته است.

مارکو روبیو هم چیزهای جالبی برای فروش گذاشته اما در کنار اینها تیشرتی با نشان «مارکو پلو» دیده می‌شود که به قیمت ۴۵ دلار در رنگ‌های سفید و آبی و قرمز به فروش می رسد.

جب بوش، ابزار مفید تری را به فروش می رساند، که آن هم لیوان های مسافرتی برای صرف چای و قهوه با اسم اوست.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟