هاتاوی:جوانان نقش ها را از چنگ من درمی آورند

ارسال شده در تاریخ چهارشنبه ۹۴/۷/۲۹ | تعداد بازدید 663

او می گوید: "نمی توانم شکایتی داشته باشم چون من هم از جوانیم بهره بردم. زمانی که در ابتدای دهه ۲۰ زندگیم بودم، نقش هایی بود که برای بازیگران ۵۰ ساله نوشته می شد اما آن نقش ها نصیب من می شد. و حال آن که در ابتدای دهه ۳۰ هستم هم می گویم: چرا آن بازیگر ۲۴ ساله جای من را گرفته است؟ من هم یک بار ۲۴ ساله بوده ام. نباید ناراحت باشم. باید پذیرفت. تمام کاری که می توانم انجام دهم این است که فکر کنم شما همچنان فیلم هایی می سازید که مناسب من است و اگر مردم این فیلم ها را ببینند می توانید بیشتر از این فیلم ها بسازید.

به نظر می رسد هاتاوی با بازیگران هم سن و سال خود مانند امیلی بلانت، بازیگر "شیطان پرادا می پوشد" حس بهتری دارد. او درباره دوستی اش با امیلی و جسیکا چستین می گوید: می خواستم با امیلی و جسیکا یک باشگاه کتاب راه‌اندازی کنم چون در حال حاضر باهم در حال بازی در یک فیلم هستیم. من به آن ها پیشنهاد کردم که بیایید همه این کتاب را بخوانیم اما من کار نمی کنم ولی آن ها مشغول بازی هستند بنابراین نتوانستم در این کار هم موفق باشم.

اگر این مسئله که هاتاوی با چستین و بلانت دوست است، موجب می شود که به او حسودی کنید، خودتان را برای این هم آماده کنید: او با تیلور سوییفت هم رابطه صمیمانه ای دارد و می تواند هر روز به او بگوید که حتی در جوانی هم عالی است.

هاتاوی درباره تیلور گفت: من زمانی او را ملاقات کردم که به همراه جیک گیلن هال بود. آن زمان ۲۰ سال بیشتر نداشت و یک شب با هم قرار گذاشتیم و شخصاً دیدم که او انسان فوق العاده ای است. او در اوج بود و من به چشم خود دیدم که چگونه پیشرفت می کند.

حتی با وجود آن که بازیگران بیست و چند ساله در نقش های سنین بالاتر نیز بازی می کنند، به نظر می‌رسد هاتاوی با کمبود نقش مواجه نشده است.

او در فیلم انترن در کنار رابرت دنیرو می درخشد.

او در نقش ملکه سپیدی هم در فیلم "آلیس در سرزمین عجایب: آلیس در برابر آینه" نمایش زیبایی را از خود نشان داد.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟