ویکتوریا:مادر شدن بزرگترین دستاورد زندگیم است

ارسال شده در تاریخ دوشنبه ۹۴/۸/۴ | تعداد بازدید 408

ویکتوریا بکهام برای بچه هایش نامه ای نوشت تا احساسات خود را بیان کند. او در این نامه به آن ها گفت که بچه هایش چگونه او را به چالشی غیرقابل منتظره با زندگی برده اند که او را شگفت زده است.

«آن ها برای من شگفتی هستند. از پسر نوجوانم تا دختر کوچکم هر روز انرژی و احساسات متفاوتی دریافت می کنم. حتی در این میان اتفاقات جالبی هم برایم می افتد. وقتی ورزش می کنم و یا حتی وقتی روی مبل دراز کشیده ام، لحظه ایم پر از خنده و موسیقی و بحث و گفتگو است. آن ها بسیار خوش قلب هستند و ذهن‌های خلاقی دارند و بسیار مورد لطف قرار گرفته ام که ان ها را در زندگیم دارم.»

او از مشکلات مادر بودن نیز سخن گفت: «امیدوارم به همراه پدرشان بتوانیم به آن ها نشان دهیم که باید بزرگ فکر کنند و در نوع خودشان بهترین باشند. بنابراین مانند بیشتر مادران شاغل در دنیا، سخت در تلاشم که بهترین مادری که می توانم باشم. زمانی که لازم است برای کارم سفر کنم. وقتی که در کنارشان نیستم دلم برایشان بسیار تنگ می شود. اما هر وقت بخواهند در چمدانم برایم یادداشت می گذارند و عاشق این هستم که وقتی در حال باز کردن چمدانم هستم به دنبال یادداشت های آن ها باشم. دوست دارم صدای آن ها را بشنوم و صورتشان را ببینم. خدا رو شکر که فیس تایم اختراع شد!»

ویکتوریا بکهام : باید الگوی خوبی برای بچه هایم باشم تا بدانند که باید سخت کار کنند.

ویکتوریا بکهام: مسئولیت این را هم بر عهده دارم که ببنیم آن ها سخت تلاش می کنند، برای همه احترام قائل هستند و هیچ گاه خودخواهی نمی کنند.

ویکتوریا بکهام: همیشه در زمان خواب عکس کل اعضای خانواده را با خود می برم و آن ها را روی تختم می گذارم بنابراین وقتی بیدار می شوم اولین چیز و آخرین چیزی که می بینم آن ها هستند.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟