ستاره رئال مادرید بر روی فرش قرمز

ارسال شده در تاریخ سه شنبه ۹۴/۸/۵ | تعداد بازدید 658

گرت بیل ستاره تیم رئال مادرید از اسپانیا به لندن آمده تا به همراه نامزدش در اکران نخست فیلم جیمز باند بر روی فرش قرمز رویال آلبرت هال حضور داشته باشد.

ستاره مادرید همیشه در تلویزیون می درخشد اما این بار با شکل و شمایل دیگری در برابر دیدگان مردم ظاهر شده است. تنها گرت بیل نیست که در این شب، از دنیای فوتبال بر روی فرش قرمز حاضر شده است. گری لینکر بازیکن اسبق تیم ملی انگلیس، مهاجم پیشین بارسلونا و مجری برنامه «بازی امروز» نیز در آلبرت هال حضور داشته است.

طرفداران تیم رئال امیدوارند گرت بیل با روحیه جنگندگی که می تواند از جیمز باند الهام بگیرد به تیمش بازگردد.

بیل در این فصل در شش بازی برای رئال توپ زده است. این در حالی است که از ناحیه ساق پا دچار مصدومیت است. بازیکن شماره ۱۱ رئال مادرید در بازی بدون گل روز چهارشنبه لیگ قهرمانان در برابر پاریس سن ژرمن و برد ۳-۱ روز شنبه در برابر سلتاویگو حضور نداشته است.

در روز ۱۸ اکتبر، مهاجم رئال در بازی با لاوانته در سانتیاگو برنابئو توسط مربی این تیم، رافا بنیتز در بین دو نیمه از ترکیب تیم خارج شد. این بازی با برد ۳-۰ رئال پایان پذیرفت.

با توجه به این که مصدومیت بیل هنوز به صورت کامل مورد ارزیابی قرار نگرفته است، غول های اسپانیا تایید نکرده اند که زمان دقیق بازگشت بیل به تیم چه زمانی خواهد بود. اما با آزمایشاتی که تاکنون بر روی گرت بیل انجام گرفته، مشخص شده این بازیکن دچار مصدومیت در ماهیچه سولئوس پای چپ است و زمان بهبود او همچنان مشخص نیست.

رئال مادرید و بارسلونا

گرت بیل به همراه نامزدش بر روی فرش قرمز رویال آلبرت هال

رئال مادرید و بارسلونا

گری لینکر مجری برنامه «بازی امروز» از شبکه بی بی سی ۱

لینکر نیز برای تماشای اکران جیمز باند بر روی فرش قرمز حضور یافته است.

رئال مادرید و بارسلونا

گرت بیل در این فصل در شش بازی حضور داشته و توانسته دو گل برای تیمش به ثمر برساند.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟