شگفت انگیزان ۲ ، به زودی به روی پرده

ارسال شده در تاریخ چهارشنبه ۹۴/۸/۶ | تعداد بازدید 1344

تابستان سال گذشته به طور رسمی اعلام شد که شرکت پیکسار در حال ساخت فیلم شگفت انگیزان ۲ است. اما آنچه که روشن نبود این بود که دقیقا چه زمانی این پروژه به اتمام می رسد. انیمیشن «دایناسور خوب» ، «در جستجوی دروی» ، «داستان اسباب بازی ۴» و «کوکو» در نوامبر ۲۰۱۷ گیشه را پر می کنند. و انتظار می رود اکران چهار شگفت انگیز بعد از این تاریخ صورت گیرد. متاسفانه پس از این همه مدت هنوز جزئیاتی درباره این فیلم در دست نداریم. اما آنچه که در حال حاضر می دانیم این است که این پروژه قرار است بعد از انیمیشن «ماشین ها ۳» به روی پرده های سینما نمایش داده شود.

از آنجایی که شرکت تومارولند برنامه ریزی کرده که دی وی دی و بلوری این انیمیشن به زودی روانه بازار شود، برادلی برد کارگردان این انیمیشن از تلاش های رسانه ها حمایت می کند اما باز هم سخنی از تاریخ اکران شگفت انگیزان ۲ نمی گوید. از او پرسیده شد چه زمانی می توانیم منتظر این انیمیشن باشیم. وی پاسخ داد: "شگفت انگیزان قرار است بعد از اکران «ماشین ‌ها» بر روی پرده سینما بیاید. وقتی هنوز مشغول ساختن فیلم باشید، زمان اکران دقیقا مشخص نمی شود."

با توجه به این که «ماشین ها ۳» نیز تاریخ اکران را بیان نکرده است، تاریخ اکران شگفت انگیزان را نیز نتوانستیم به دست آوریم. بزرگسالان علاقه بیشتری به شگفت انگیزان  نسبت به «ماشین ها ۳» دارند. طرفداران زیادی هستند که منتظر این فصل از این انیمیشن هستند. در حال حاضر پیکسار تنها تاریخ اکران را مشخص کرده است و آن هم ۱۵ ژوئن سال ۲۰۱۸ است. حال نمی دانیم این تاریخ متعلق به این انیمیشن ابرقهرمانی است یا خیر.

در مورد ساخت انیمیشن شگفت انگیزان ۲، برد اعلام کرد که سه چهارم راه را برای نوشتن فیلم نامه پیموده است. او مانند شگفت انگیزان ۱ کارگردان این فصل نیز هست. شگفت انگیزان ۲ اولین انیمیشن او پس از ساخت موش سرآشپز در سال ۲۰۰۷ است (او هشت سال را صرف ساختن «عملیات غیرممکن- پروتکل روح» و تومارولند کرده است).

شگفت‌انگیزان پویانماییِ محصول سال ۲۰۰۴ استودیوی پیکسار و برنده جایزه اسکار بهترین فیلم پویانمایی شد.

داستان دربارهٔ خانواده‌ای پنج نفره‌است که هر یک ویژگی خاصی داشته و قادر به انجام کارهای خارق‌العاده‌اند.

قرار است انیمیشن شگفت انگیزان دوباره همزمان با انیمیشن ماشین ها رقابت کند.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟