فرانک لمپارد نشان شوالیه دریافت کرد

ارسال شده در تاریخ چهارشنبه ۹۴/۸/۶ | تعداد بازدید 636

فرانک لمپارد بازیکن اسبق تیم ملی انگلیس از این که به دلیل خدماتش در فوتبال، پرنس ویلیام نشان شوالیه را بر سینه او آویزان کرده است، بسیار به خود می بالد.

طی مراسمی که در قصر باکینگهام برگزار شده، ستاره سابق تیم چلسی در حال صحبت کردن با دوک کمبریج این نشان را از وی دریافت کرده است.

لمپارد بعد از دریافت این نشان گفت: "همچنان دستاوردهای فردی زیادی برایم به دست می آیند، و موفقیت های بسیاری در درون زمین کسب می کنم. تا به حال همه این افتخارات برای تیم چلسی و برای تیم ملی کشورم بوده است. اما دریافت چنین نشانی از چنین افراد خاصی، بزرگ‌ترین افتخار برای من است."

او در مورد پرنس ویلیام گفت: "شاهزاده برای همه وقت می گذارد. با همه صحبت می کند. ما هم کمی در مورد چلسی حرف زدیم و کمی هم در مورد انگلیس و در آخر هم در مورد لیگ امریکا. صحبتمان مختصر بود اما می دانم که او به فوتبال علاقه دارد. او به گونه ای با تیم ملی انگلیس درگیر بوده و به همین دلیل از اتفاقات روز آن خبر دارد."

لمپارد در دوران درخشان بازیش، و قبل از انتقالش به صورت قرضی به منچسترسیتی و پس از آن، رفتن به لیگ امریکا و تیم نیویورک سیتی با ۲۱۱ گل، گل‌زن‌ترین بازیکن تیم چلسی بوده است.

این بازیکن ۳۷ ساله، فعالیت فوتبالیش را با تیم وستهام آغاز کرد و کمی بعد از اولین بازیش، در سال ۱۹۹۹ رکورد ۱۰۰ بازی را از آن خود کرد.

لمپارد به دلیل خدماتش در فوتبال و انگلیس مفتخر به دریافت نشان شوالیه از شاهزاده ویلیام شد.

هافبک تیم نیویورک سیتی به همراه همسرش کریستین بلیکلی و دو دخترش ایسلا و لونا با این نشان عکس یادگاری گرفتند.

لمپارد هم اکنون در لیگ امریکا و تیم نیویورک سیتی توپ می زند.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟