نصیحت ستاره خاطرات یک خون‌آشام به طرفدارانش

ارسال شده در تاریخ پنجشنبه ۹۴/۸/۷ | تعداد بازدید 820

ایان سامرهالدر برخلاف نقش خشنی که در سریال خاطرات یک خون آشام دارد، در واقعیت قلب بسیار رئوفی داشته و بیشتر اوقات فراغت خود را صرف حفاظت از محیط زیست و حیوانات و حقوق آن ها می کند. او سازمانی به نام سازمان ایان سامرهالدر راه اندازی کرده است که در همین راستا قدم برمی دارد.

او مدت هاست که قهرمان تکنولوژی های سبز و اعمال انسان دوستانه است. به همین دلیل زمانی که مجله CNET از وی خواست درباره آخرین مسائل پیرامون سازمان خود صحبت کند، با کمال میل پذیرفت.

در حالی که سامرهالدر با ایده ماشینی شدن که می تواند نجات بخش زندگی های زیادی باشد، موافق است، اما می گوید باید آگاه باشیم که تکنولوژی بر رفتار و زندگی همه ما به شدت تاثیرگذار است. او از ما می خواهد در برابر تکنولوژی مانند مردگان متحرک نباشیم.

"وقتی به گوشی موبایل خود نگاه می کنید، نگویید این که چیزی نیست فقط ۳G دارد. این همان بیماری است. و بیماری مختص به قرن ۲۱ نیز هست. ما نباید به چنین بیماری مبتلا شویم. باید تلاش کنیم به فکر حیوانات، کودکان، و به طور کلی انسان ها باشیم."

سامرهالدر از یکی از تجارب خود در این زمینه صحبت کرد: داشتم به مدیر برنامه هایم درباره موضوعی پیامک می زدم. بسیار خسته بودم و عجله هم داشتم. ناگهان سرم به میله ای اصابت کرد. اصلا عصبانی نشدم. فقط گفتم: این هم نتیجه اش! آرامش خودت را حفظ کن، قرار نیست همه کارها را همزمان انجام دهی. واقعا خنده دار است. نفس عمیق بکش، حالت بهتر می شود."

او از ما نمی خواهد که از دنیای تکنولوژی فاصله بگیریم. بلکه برعکس. او می گوید: "من با تکنولوژی زنده هستم. آینده همه ما در دستان تکنولوژی است. فقط می گویم این تکنولوژی را انسانی کنیم و تکنولوژی نیز بیشتر ما را به ماهیت واقعی خود نزدیک کند."

او مدت هاست که قهرمان تکنولوژی های سبز و اعمال انسان دوستانه است.

سامرهالدر: باید آگاه باشیم که تکنولوژی بر رفتار و زندگی همه ما به شدت تاثیرگذار است.

ایان دارای یک مؤسسه خیریه به نام «ایان سامرهالدر فاندیشن» است. این مؤسسه کمک‌هایی به جانوران و محیط زیست می‌کند.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟