مثل همیشه منتظر بازی تاج و تخت نباشید!

ارسال شده در تاریخ یکشنبه ۹۴/۸/۱۰ | تعداد بازدید 691

کانال اچ بی او اعلام کرد که سریال بازی تاج و تخت در تاریخ همیشگی و هر ساله خود از این شبکه پخش نخواهد شد و باید برای دیدن فصل ششم آن انتظار بیشتری بکشیم.

این هفته کانال اچ بی او تاریخ نمایش سه سریال را اعلام کرد. اما جای بازی تاج و تخت در میان آن ها خالی بود. هنوز هیچ تاریخ دقیقی برای شروع فصل ششم این سریال اعلام نشده است. اما با توجه به برنامه زمستانه کانال اچ بی او، بازی تاج و تخت که ۱۰ قسمت نیز هست نمی تواند در تاریخ همیشگی اش نمایش داده شود.

فروردین هر سال به تماشای این سریال می نشستیم اما این بار گویا تا ماه اردیبهشت شاهد پخش این سریال نخواهیم بود زیرا با توجه به سه سریالی که تاریخ پخش ان ها مشخص شده، حتی اگر هر سه ۱۰ هفته پیاپی از اچ بی او پخش شوند، باز هم تا اخر فروردین جایی برای پخش بازی تاج و تخت باقی نمی ماند.

پخش یک سریال دیگر از سوی اچ بی او می تواند به طور کلی پخش سریال را به تابستان بیندازد.

برخی از طرفداران بازی تاج و تخت تصور می کنند این تاخیر از سوی کانال اچ بی او تنها می تواند به یک دلیل رخ دهد و شاید هیچ ارتباطی با پخش سه سریال اعلام شده از سوی شبکه نباشد.

طرفداران بر این باورند به این دلیل که کتاب ششم بازی تاج و تخت هنوز منتشر نشده است، این تاخیر در پخش سریال نیز رخ داده است. شاید جرج آر آر مارتین  به این دلیل هنوز نمایشنامه فصل شش را ننوشته تا بتواند بر کتاب تمرکز کند.

با این حال دلیل محکمی وجود ندارد که بتوان با صراحت گفت که تمام نشدن کتاب ششم، دلیل اصلی تاخیر این فصل از سریال است. متاسفانه حتی اگر جرج آر آر مارتین اعلام کند که کتاب همین فردا در کتابفروشی ها در دسترس است، باز هم در پخش زودتر سریال تاثیری ندارد. تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که امیدوار باشیم تاخیر پخش این فصل از سریال بیش از این نشود.

کانال اچ بی او هنوز تاریخ مشخصی برای پخش فصل جدید سریال بازی تاج و تخت ارائه نکرده است.

با توجه به این که در انتهای فصل ۵ یکی از اصلی ترین شخصیت ها کشته شده است، طرفداران بی صبرانه منتظر هستند تا ببینند در هفت پادشاهی چه خواهد گذشت.

امیدواریم تاخیر پخش سریال بیش از این نباشد.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟