مارک زاکربرگ: از پیام‌های دیگران خلاص می‌شوید

ارسال شده در تاریخ یکشنبه ۹۴/۸/۱۰ | تعداد بازدید 724

فیس بوک می‌خواهد آن صندوق نامه کذایی را که با عنوان «دیگر پیام ها» در صفحه‌هایمان می‌دیدیم، حذف کند. زاکربرگ اعلام کرد که این بخش از این شبکه اجتماعی جای خود را به بخشی با عنوان «درخواست پیام» خواهد داد.

پیش از این اگر پیامی از فردی دریافت می‌کردید که جزو دوستانتان نبود و یا دوست مشترکی با هم داشتید، این پیام به این بخش منتقل می‌شد. حتی بعضی افراد اصلا نمی‌دانستند چنین صندوق پیامی وجود دارد. و یا کسانی هم که می‌دانستند اصلا به آن نگاه نمی‌کردند.

حالا اگر غریبه ای بخواهد با شما ارتباط برقرار کند، ابتدا باید از شما اجازه بگیرد.

کاربران این شبکه اجتماعی حالا می‌توانند درخواست‌های پیام خود را قبول و یا رد کنند؛ بدون آن که درخواست‌کننده متوجه شود که فرد در حال خواندن پیامش است.

اگر دوستان شما یا دوستانتان از دفترچه تلفن همراهتان به شما پیامی بدهند، پیام های آن ها مانند همیشه به صندوق پیام منتقل می‌شوند.

تغییر این بخش از سایت تنها یکی از تغییراتی است که فیس بوک در حال کار کردن بر روی آن است. مارک زاکربرگ گفت که درخواست آزاردهنده بازی «کندی کراش» را نیز برطرف می‌کند. همچنین دست اندرکاران این شبکه اجتماعی در حال آزمایش صورتک‌های خندان هستند تا بتوانند بخش «نپسندیدم» را که بارها از سوی کاربران درخواست شده است، عملی کنند.

مارکوس مسئول بخش پیام ها در فیس بوک اعلام کرد: "شاید این یک تغییر کوچک باشد، اما ساختار پایه گسترده ای دارد. طی ماه‌های آینده منتظر این تغییرات باشید.»

دیوید مارکوس، مسئول پیام های فیس بوک گفت: «ما می خواهیم پیام ها را به گونه ای سازماندهی کنیم که شما بتوانید با هر کسی که تمایل دارید ارتباط برقرار کنید.»

بعضی افراد اصلا نمی دانستند چنین صندوق پیامی وجود دارد. و یا کسانی هم که می دانستند اصلا به آن نگاه نمی کردند.

درخواست بازی «کندی کراش» نیز یکی از آزاردهنده ترین درخواست هاست که فیس بوک وعده داده این درخواست را نیز حذف خواهد کرد.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟