فیلم ساندرا بولاک در قعر جدول باکس آفیس

ارسال شده در تاریخ دوشنبه ۹۴/۸/۱۱ | تعداد بازدید 604

سه فیلم همچنان در صدر جدول باکس آفیس هستند. به لطف سه فیلم ضعیف و این که هالوین به روز شنبه افتاد، این آخر هفته فروش فیلم‌های گیشه به ۷۴ میلیون دلار رسید و بدترین هفته به لحاظ فروش فیلم در کل سال نام گرفت.

فیلم «برند ما بحران است»، «سوخته» و «پیشاهنگ ها به دوره آخرالزمان زامبی وار هدایت می شوند» فیلم هایی هستند که از میزان انتظار رتبه پایین تری داشته اند.

فیلم «برند ما بحران است» که ساندرا بولاک در آن یک برنامه ریز سیاسی امریکایی است که در جریان انتخابات ریاست جمهوری بولیوی کار می‌کند، بدترین شرایط را دارد و می‌توان گفت بدترین فیلم ساندرا بولاک به لحاظ فروش در طول مدت فعالیت وی است. «برند ما بحران است» حتی از فیلم «two if by sea» که در سال ۱۹۹۶ در حدود ۴/۷  میلیون دلار فروش داشت، نیز وضعیت وخیم تری دارد. فیلم «برند ما بحران است» که به کارگردانی دیوید گوردون گرین است، در ۲۲۰۲ سینما، تنها ۳/۴ میلیون دلار فروش داشته است و در این هفته جایگاه هشتم را در جدول باکس آفیس به خود اختصاص داده است.

فیلم «سوخته» جان ولز با بازی بردلی کوپر نیز یکی از بدترین فیلم های دوران فعالیت کوپر است. کوپر در این فیلم در نقش سرآشپزی است که تلاش می کند تا به دنیای آشپزی بازگردد.

این فیلم هایی که با شکست روبرو شده اند، راه را برای فیلم های صدر جدول همچون «مریخی» هموارتر کرده اند.

«مریخی»، فیلم فضایی رایدلی اسکات از پنج هفته ای که اکران شده است، چهار هفته در صدر بوده است و این هفته هم توانسته ۱۱/۴ میلیون دلار فروش داشته باشد. انتظار می رود فیلم «مریخی» از رکورد ۱۸۷/۷ میلیون دلاری «گلادیاتور» عبور کند و به بزرگترین فیلم دوران فعالیت اسکات تبدیل شود.

«برند ما بحران است» برگرفته از یک مستند ساخته شده در سال ۲۰۰۵ با همین نام است که درباره استراتژی های سیاسی امریکا در دوره انتخابات ریاست جمهوری بولیوی است.

ساندرا بولاک در این فیلم یک برنامه ریز سیاسی امریکایی است که در جریان انتخابات ریاست جمهوری بولیوی کار می کند.

این فیلم بدترین فیلم ساندرا بولاک به لحاظ فروش در طول مدت فعالیت وی است.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟