بازی محبوب این روزها، به زودی بر پرده سینما

ارسال شده در تاریخ شنبه ۹۴/۸/۱۶ | تعداد بازدید 629

به تازگی اولین تریلر فیلم «وارکرفت» به کارگردانی دونکن جونز ارائه شد و به نظر می رسد بتواند طلسم فیلم هایی را که از روی بازی های محبوب دنیا ساخته می شوند، بشکند. با این حال، با وجود این طلسم، شرکت ها دست از ساخت این نوع فیلم ها نمی کشند و همچنان مصمم هستند تا از محبوبیت آن ها درآمد کسب کنند. بازی «ویچر» نیز از این دست فیلم هاست و قرار است به زودی بر روی پرده سینما ظاهر شود.

شرکت شان دنیل که سری فیلم های مومیایی را برای شرکت یونیورسال تهیه کرده است، قرار است در سال ۲۰۱۷ فیلم «ویچر» را بر روی پرده های سینما بیاورد.

در این فیلم «گرالت» آخرین ویچر باقیمانده است و نوعی شکارچی ابرقدرت هیولا است. در حالی که این شخصیت و نامش به دلیل سه سری بازی با همین نام، بسیار شناخته شده و محبوب هستند، پایه ادبی محکمی نیز دارند چرا که ویچر برگرفته از کتاب نویسنده لهستانی با نام آندره ساپوسکی است. گزارش شده است که فیلم ویچر از دو داستان کوتاه از آن فضا استفاده می کند: «ویچر» و «شیطان کوچک».

در میان همه داستان ها و بازی های مرتبط با ویچر، می توان از محتوای بیشتری برای ساخت این فیلم استفاده کرد، و گفته می شود برای این فیلم برنامه تلویزیون جدایی نیز در نظر گرفته شده است.

تجربه در هالیوود نشان داده فیلم هایی که از روی بازی های ویدئویی ساخته می شوند، موفقیت چندانی به دست نمی آورند و یا حداقل سودآوری زیادی ندارند. حتی بازی های سینمایی و بسیار محبوبی همچون مکس پین و هیتمن نیز انتظارات را آن طور که باید، برآورده نکردند. با این حال پتانسیل تغییر در روند ساخت این فیلم ها با شگردهایی همچون تغییر نام ها و سازندگان مشهور و توانا همچنان وجود دارد.

پروژه های سینمایی جدیدی همچون «کال آف دیوتی» و «وارکرفت» در راه هستند و باید ببینیم این فیلم ها چگونه در هالیوود عرض اندام می کنند اما این را نیز باید در نظر داشت که همه ان ها پتانسیل بهره وری بالایی دارند و با کمی وسواس می توانند به راحتی به بزرگترین فیلم های هالیوودی تبدیل شوند. تا زمانی که بازی های ویدئویی دارای چنین محبوبیتی هستند، می توان از هالیوود انتظار داشت که همواره برای نشان دادن آن ها به گونه ای دیگر بر پرده های سینما تلاش کند.

ویچر ۳

ویچر الهام گرفته شده از کتابی با همین نام است که متشکل از داستان های کوتاهی است که توسط نویسنده لهستانی آندره ساپوسکی نوشته شده است.

ویچر ۳

در کتاب، ویچرها شکارچیان هیولا هستند و توانایی های ابرقهرمانی خود را بالا می برند تا در برابر هیولاهای قدرتمند مبارزه کنند.

ویچر ۳

گفته می شود فیلم ویچر در سال ۲۰۱۷ بر پرده سینمای هالیوود ظاهر خواهد شد.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟