محتویات کیف ملکه الیزابت در روزهای یکشنبه فرق می‌کند!

ارسال شده در تاریخ شنبه ۹۴/۸/۱۶ | تعداد بازدید 853

ملکه الیزابت دوم ممکن است مظهر آداب بریتانیا باشد اما وقتی صحبت از مسائل مالی می‌شود، مثل مادربزرگ خودتان عمل می‌کند. گفته می‌شود ملکه الیزابت مانند مادربزرگ‌ها فقط روزهای یکشنبه پول در کیفش دارد تا به سبدهای جمع آوری پول در کلیسا کمک کند.

جالب نیست؟ پولی را در کیفتان داشته باشید که عکس خودتان بر روی آن باشد و روز یکشنبه هم آن را در کلیسا خرج کنند.

در بیوگرافی که در سال ۲۰۱۲ از ملکه الیزابت با عنوان "زنی نشسته بر تخت" منتشر شد، سالی بدل اسمیت نوشت: " ملکه در کیف دستیش، قرص‌های نعنایی، عینک مطالعه، یک خودنویس، رژلب، و دستمال دارد. یک قلاب کوچک برای آویزان کردن کلاه از لبه میز نیز در کیف او دیده می‌شود. "

ملکه با خود پول نقد حمل نمی‌کند البته به آن نیازی هم ندارد. ثروت وی ۳۴۰ میلیون پوند تخمین زده شده است. تنها خانواده ای که در انگلستان از ملکه الیزابت ثروت بیشتری دارند، دیوید و ویکتوریا بکهام هستند. ثروت آن ها ۴۷۰ میلیون پوند است.

ملکه الیزابت دارای رکوردِ طولانی‌ترین دوره سلطنت در تاریخ بریتانیا است.

در تاریخ نهم سپتامبر ٢٠١۵ میلادی، ۶۳ سال و ٢١۶ روز از آغاز سلطنت الیزابت دوم گذشت و به این ترتیب، رکورد طولانی‌ترین دوره سلطنت که به ملکه ویکتوریا، فرمانروای بریتانیا در قرن نوزدهم تعلق داشت شکسته شد.

طبق سایت رسمی سلطنتی انگلستان، یکی از مهمترین کارهای ملکه الیزابت تشویق و کمک به مردم و فعالیت های داوطلبانه است. او همچنین حامی بیش از ۶۰۰ خیریه بوده که هر یک دارای بخش های امور داوطلبانه است؛ از فرصت های ویژه برای جوانان گرفته تا حفاظت از حیات وحش.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟