جانی دپ: می خواستند مرا از دزدان دریایی کارائیب بیرون کنند!

ارسال شده در تاریخ یکشنبه ۹۴/۸/۲۴ | تعداد بازدید 949

جانی دپ می‌گوید که می خواستند او را از فیلم دزدان دریایی کارائیب کنار بگذارند. او در مصاحبه‌ای گفت که به دلیل نوع بازیش در نقش جک اسپرو، می‌خواستند وی را از این فیلم حذف کنند.

"آن‌ها می‌خواستند مرا اخراج کنند. کاملا انتظار اخراج شدن را داشتم. یک تماس از رده‌های بلندمرتبه دیزنی دریافت کردم که از من پرسید: واقعا چه کار داری می‌کنی؟"

دپ با کمال تعجب توضیح داد که تهیه‌کنندگان فیلم چقدر از شیوه بازی و طرز صحبت او در نقش اسپرو منزجر بودند.

این هنرمند قبلا گفته بود که این شیوه بازی را از فیلم «رولینگ استون» و نقش کیث ریچاردز و شخصیت پپه‌له‌پیو الهام گرفته است.

"همه تصور می‌کردند اسپرو یا مست است یا دیوانه! من تنها جوابی که به آن‌ها می‌دادم این بود که "شما هنوز شخصیت اسپرو را نشناختید! واقعا تصور می‌کردم مرا از فیلم کنار بگذارند اما بنا به دلایلی این اتفاق نیفتاد. حتی می‌خواستند برای صحبت‌های من زیرنویس بگذارند. نمی‌فهمیدند جک اسپرو چه می‌گوید."

خوشبختانه ببیندگان این فیلم عاشق جک اسپرو شدند. جانی دپ در همه سری فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب ایفای نقش کرده و هم اکنون نیز در حال فیلم‌برداری «دزدان دریایی کارائیب – مردان مرده داستان نمی گویند» است که در سال ۲۰۱۷ اکران خواهد شد.

جانی دپ در حال جایزه گرفتن در فیلم اول اعلام کرد که تا دزدان دریایی کاراییب ۱۰ نیز در نقش جک بازی می‌کند.

مسلماً هیچ‌کس مانند دپ نمی‌توانست جک اسپارو را جان دهد. بازی فوق‌العاده او باعث شد تا بعنوان یک کمدین با استعداد نیز شناخته شود.

جانی دپ با وجود ایفای نقش بی‌نظیرش در این فیلم تا به حال موفق به کسب جایزه اسکار نشده است.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟