حملات تروریستی پاریس؛ سکوی پرشی برای گروه عقابان مرگ

ارسال شده در تاریخ سه شنبه ۹۴/۸/۲۶ | تعداد بازدید 495

در روز حملات تروریستی داعش به پاریس، گروه عقابان مرگ در سالن باتاکلان در حال اجرای برنامه بودند که تروریست‌ها به داخل سالن آمده و مردم را به گلوله بستند. اعضای این گروه می‌توانستند از صحنه خارج شوند و فرار کنند اما یکی از دست‌اندرکاران با نام نیک الکساندر و ۸۰ نفر از طرفداران آنان کشته شدند.

حال گروهی از هواداران این گروه در انگلیس، کمپینی در اینترنت به راه انداخته‌اند که از طریق آن بتوانند این گروه را به صدر جدول برترین تک‌آهنگ‌های انگلیس برسانند و از این طریق با گروه و دیگر هوادارانشان همدردی کنند.

هواداران از طریق یک گروه در فیس‌بوک، آهنگ «دعاگو را نجات بده» را با عنوان «صلح، عشق، حمایت» به صدر جدول برترین‌های انگلیس رساندند. در بالای این صفحه فیس‌بوک چنین می‌خوانید:

"به استحضار می‌رسانیم که گروه  عقابان مرگ در روز حملات تروریستی در سالن باتاکلان در حال اجرای برنامه بوده‌اند. ما تصمیم گرفتیم در یک حرکت زیبا یکی از اهنگ‌های آنان را به صدر جدول برترین تک‌آهنگ‌های انگلیس برسانیم تا بدین ترتیب حمایت خود را از گروه و افرادی که به هر شکل در این حادثه آسیب دیده‌اند ابراز کنیم. باید متذکر شویم که هیچ یک از ما ارتباطی با گروه یا شرکت پخش‌کننده آهنگ‌های این گروه نداشته و  صرفاً هوادار آنان هستیم."

آهنگ این گروه در سایت آمازون و آیتونز در جایگاه اول قرار گرفت و در جدول آیتونز انگلیس نیز در رده ۳۷ام ایستاد. برای نگه داشتن آهنگ در صدر جدول، هواداران باید تا قبل از نیمه شب پنجشنبه آهنگ را از آمازون یا آیتونز یا به صورت آنلاین از جاهایی دانلود کنند که مرتبط با چارت‌های انگلیس باشد.

حملات تروریستی پاریس

سالن باتاکلان

حملات تروریستی پاریس

گروه عقابان مرگ از سال ۱۹۹۸ کار خود را آغاز کرد. این گروه تا به حال شش آلبوم روانه بازار کرده است.

حملات تروریستی پاریس

سالن باتاکلان

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟