تدابیر شدید امنیتی در ال‌کلسیکو؛ ساندویچ‌ها هم چک می‌شوند

ارسال شده در تاریخ چهارشنبه ۹۴/۸/۲۷ | تعداد بازدید 427

به دلیل اتفاقات جمعه شب در پاریس، قرار است تدابیر امنیتی شدیدی در بازی میان تیم‌های رئال مادرید و بارسلونا در روز شنبه صورت گیرد.

رئال مادرید روز شنبه میزبان رقیب سرسخت خود، بارسلونا در سانتایگو برنابئو است و این در حالی است که تا آن رویداد تنها هشت روز از حملات تروریستی به پاریس گذشته است.

خشونت در پایتخت فرانسه به استادیوم ملی این کشور و بازی ۲-۰ آلمان و فرانسه هم رسید.

تدابیر امنیتی در سرتاسر اروپا از زمان این حملات تروریستی شدت یافت به طوری که بازی دوستانه بلژیک و اسپانیا به دلیل هراس جدی دولت در روز دوشنبه لغو شد.

گفته می‌شود حتی ساندویچ های طرفداران را نیز در درون زمین کنترل خواهند شد. مسئولین نگران تکرار اتفاقی هستند که در ورزشگاه ویسنته کالدرون و طی بازی بنفیکا و اتلتیکو مادرید افتاد. در آن بازی هواداران بنفیکا مواد محترقه را در درون ساندویچ‌هایشان پنهان کرده بودند.

یکی از مسئولین امنیتی سانتیاگو برنابئو به خبرنگاران گفت: "این کاری است که همیشه انجام می‌شود. فقط این بار با کنترل بیشتری صورت می‌پذیرد. نظارت بر ورود و خروج هواداران به استادیوم کامل‌تر خواهد بود. هواداران فرانسه استادیوم ملی را با خواندن سرود ملی و با آرامش ترک کردند. آن یک نمونه برای ماست. نباید ترسید و با یکدیگر درگیر شد. "

ال کلسیکو

سانتیاگو برنابئو

روز پنجشنبه برای بازی ال‌کلسیکو تعداد پلیس‌های حاضر در استادیوم و اطراف آن مشخص خواهند شد.

ال کلسیکو

این رقابت در حالی برگزار می‌شود که بارسلونا با ۲۷ امتیاز صدرنشین است و رئال با ۲۴ امتیاز پس از این تیم قرار دارد.

ال کلسیکو

استادیوم ملی فرانسه

عکسی از استادیوم ملی فرانسه که پس از شنیدن صدای انفجار گرفته شده است.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟