آلبوم آدل استریم نمی شود

ارسال شده در تاریخ یکشنبه ۹۴/۹/۱ | تعداد بازدید 680

همان طور که می دانیم، آلبوم های خوانندگان پس از انتشار، در سرویس های استریم همچون اسپاتیفای، اپل موزیک، نت فلیکس،  آمازون، یوتیوب و ... قرار داده می شوند و کاربران هر یک از این سرویس ها با پرداخت هزینه ای قادر به گوش دادن به آلبوم خواهند بود. اما آلبوم ۲۵ آدل از این روند پیروی نکرد. آلبوم او فعلا در هیچ یک از سرویس های استریم قرار نخواهد گرفت.

مدیر یکی از استریم های رایج در امریکا (دیزر) گفت: "فکر نمی کنم خیلی تعجب آور باشد. او این کار را برای آلبوم ۲۱ هم انجام داد."

استریم دیزر هم مانند آلبوم ۲۵ را در آرشیو خود ندارد.

به سرویس های استریم گفته شده بود که تا روز پنجشنبه مشخص خواهد شد که می توانند این آلبوم را در اختیار داشته باشند یا خیر. اما آدل لحظه آخر تصمیم نهایی را گرفت و اعلام کرد که فعلا نمی خواهد فایل موزیک هایش را در اختیار این سرویس ها قرار دهد (او این کار را برای لو نرفتن آلبومش پیش از موعد پخش انجام داد).

معمولا خوانندگان بزرگ دنیا مدتی پس از انتشار آلبوم، موزیک ها را در اختیار استریم ها قرار می دهند. تیلور سوییفت هم نوامبر سال گذشته چنین کاری را در استریم اسپاتیفای انجام داد تا از خطر لو رفتن پیش از موعد آلبومش جلوگیری کند.

بسیاری بر این باورند که آدل نیازی به استریم کردن آهنگ هایش در این سرویس ها ندارد. او حتی اگر آهنگ هایش را با کاست هم پخش کند، آلبومش پرفروش ترین آلبوم سال خواهد شد.

آلبوم آدل

آلبوم ۲۵ آدل، ۲۰ نوامبر وارد بازار شد.

آلبوم آدل

آدل برای جلوگیری از لو رفتن «۲۵» در نهایت تصمیم گرفت فعلا آلبومش را در اختیار سرویس های استریم قرار ندهد.

آلبوم آدل

تنها آدل نیست که طی انتشار آلبومش از استریم شدن آن خودداری کرده است. گروه هایی مانند کلدپلی، بلک کیز، ردیوهد، و بسیاری دیگر نیز دست به چنین کاری زده اند.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟