ویل اسمیت: بازیگر باید مرموز باشد

ارسال شده در تاریخ پنجشنبه ۹۴/۹/۵ | تعداد بازدید 599

اگر من در عصر اینترنت و توییتر بزرگ می شدم، داستان زندگیم به قدری متفاوت بود که باید کتابی در مورد آن می نوشتند!

این گفته ویل اسمیت است. او معتقد است با عصر جدید رسانه های اجتماعی، شغل وی دچار تغییراتی شده است.

"خوشبختانه بیشتر دوره شغل من، خارج از این عصر بوده است. در قدیم، حریم خصوصی واقعا معنادار بود. در آن زمان می توانستیم رمز و رازی داشته باشیم."

ویل اسمیت معتقد است که بازیگران «باید کمی مرموز باشند.»

"مردم نباید زیاد درباره بازیگرشان بدانند تا به سینما بیایند و او را ببینند. در حالی که در مورد موسیقی همه چیز برعکس است. مردم می خواهند تو را بشناسند. می خواهند با تو در ارتباط باشند."

ویل اسمیت بدون توییتر و فیسبوک، توانست مسیر کاریش را به گونه ای متفاوت از بازیگران کنونی طی کند.

"من فرصت این را داشتم تا آن میزان مرموز بودن را برای بازیگر شدن در زندگیم داشته باشم. دوست دارم ببینم که آیا واقعا بازیگران جدید دیگری نیز پا به این عرصه می گذارند! به نظر من بازیگر خوب شدن بسیار سخت است."

ویل اسمیت و همسرش

ویل اسمیت در حال حاضر فیلم «ضربه مغزی» را در نوبت اکران دارد. این فیلم در کریسمس امسال به روی پرده می‌رود.

ویل اسمیت و همسرش

داستان فیلم «ضربه مغزی» درباره مرگ و زوال عقلی بازیکنان ان‌اف‌ال (لیگ ملی فوتبال آمریکایی ایالات متحده) به خاطر ضربات پی در پی به سر آن‌ها است و این سازمان تلاش‌هایی را برای مخفی نگه داشتن این عوارض انجام می‌دهد تا لیگ فوتبال آمریکایی زیر سوال نرود. ماجرای فیلم داستان واقعی دکتر بنت با بازی ویل اسمیت ، نوروپاتولوژیست پزشکی قانونیِ متولد نیجریه است که بیماری مزمن CTE انسفالوپاتی ، ناشی از ضربه مکرر به سر را کشف کرده است و به همین ترتیب NFL حمایت خود را از این فیلم سلب کرده چرا که معتقد است این فیلم به بی امن شدن این ورزش میان طرفدارانش دامن خواهد زد.

ویل اسمیت و همسرش

ویل اسمیت برای سال آینده نیز پروژه‌ای در دست تهیه دارد. «جوخه انتحار» عنوان فیلمی است که سال آینده میلادی از وی خواهیم دید.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟