ویل اسمیت می‌خواهد جای باراک اوباما را بگیرد

ارسال شده در تاریخ دوشنبه ۹۴/۹/۹ | تعداد بازدید 756

ویل اسمیت تصور می کند در آینده نزدیک پا به دنیای سیاست بگذارد.

"من در تلاش هستم تا تواناییم را بالا ببرم تا برای جهان مفیدتر از آنچه اکنون هستم، باشم. فکر می کنم مادربزرگم هم همین آرزو را داشت که من برای مردم در این دنیا مفید باشم. بنابراین در حال حاضر سخت تلاش می کنم تا صحبت کردن، ظاهر و صدایم، منعکس کننده افکارم باشد."

"هنگامی که به دنیای سیاست نگاه می کنم ، فکر می کنم می توانم در آن جایی داشته باشم. حتما به وجود من در این زمینه نیاز است."

بازیگر فیلم «ضربه مغزی» اشتیاق خود را برای تغییر دیدگاه سیاسی نیز نشان داد.

"از وضعیت فعلی کشورم و دنیا ناراحتم و شب ها نمی توانم بخوابم. می خواهم صدایم را به گونه ای دیگر به گوش مخاطبانم برسانم. در آینده نزدیک حتما پا به عرصه سیاست خواهم گذاشت."

ویل اسمیت در گذشته با طنز گفته بود که باراک اوباما ایده او برای رئیس جمهور شدن را دزده و زودتر از او به این مقام رسیده است و گفته بود: "اشکالی ندارد اگر باراک زودتر از من رئیس جمهور شد. من بعد از او این کار را می‌کنم!"

ویل اسمیت نه تنها تا به حال در هیچ زمینه سیاسی فعال نبوده است، بلکه در هیچ یک از فیلم هایش نیز گرایس سیاسی نداشته است. او مدت هاست که یکی از گزینه هایی است که می تواند نقش باراک اوباما را بازی کند و داستان زندگی او را به تصویر بکشد.

میشل اوباما، بانوی اول امریکا، در مصاحبه ای گفته بود که دوست دارد ویل اسمیت یا دنزل واشنگتون نقش همسرش را بازی کنند و به شوخی گفته بود: "گوش های ویل مانند گوش های باراک است. بنابراین در این مسئله ارجحیت دارد!"

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟