لیونل ریچی با آدل هم‌صدایی می‌کند

ارسال شده در تاریخ شنبه ۹۴/۹/۱۴ | تعداد بازدید 1488

قبل از آن که آهنگ «سلام» آدل در ماه اکتبر با استقبال بی سابقه مردم روبرو شود، لیونل ریچی خواننده سرشناس امریکایی نیز در سال ۱۹۸۴ آهنگی با همین نام را روانه بازار کرده بود. به لطف اینترنت تک آهنگ های ریچی و ادل رکوردشکنی کردند و همین باعث شد ریچی به فکر همکاری با ادل، بانوی بریتانیایی بیفتد.

لیونل ریچی در مصاحبه اخیرش با مجله اینترتینمنت، خبر از همکاری های آینده اش با ادل داد.

"ما می خواهیم با هم همکاری کنیم. البته بخشی از کارها انجام شده است. تقریبا می توانم بگویم که در این مورد صحبت کرده ایم اما ادل فعلا برنامه های دیگری دارد که ابتدا باید به آن ها برسد. او باید تورش را تمام کند بنابراین تا آن زمان اتفاقی نخواهد افتاد."

او همچنین در مورد تماس های بی شماری که به او شده بود، نیز سخن گفت.

"باورتان نمی شود اگر بگویم تماس های فراوانی دریافت کردم که همه در آن به من می گفتند تو چه طور با این موضوع به راحتی کنار می آیی؟ او آهنگ «سلام» را دزدیده است. من هم در جواب به آن ها می گفتم که من صاحب آهنگ «سلام» نیستم. بلکه ملودی این آهنگ برای من است."

طرفداران ادل می توانند پس از تور او، منتظر آهنگی دو صدایی از ادل و لیونل ریچی باشند.

آدل اسکای فال

لیونل ریچی در پی این همکاری افزود: "همه تماس هایی که با من گرفته و اعتراضاتی که اعلام شد، منجر به رخدادی مثبت شد و صحبت در مورد این همکاری شکل گرفت. «ادل و لیونل» بهترین هم خوانی که فکرش را بکنید از کار در می آید!!

آدل اسکای فال

آهنگ «سلام» لیونل ریچی در سال ۱۹۸۴ روانه بازار شد. این آهنگ در سه جدول رنکینگ تک‌آهنگ ها، چارت پاپ (دو هفته)، چارت R&B (سه هفته) و چارت بزرگسالان معاصر (شش هفته) جزو برترین‌ها قرار گرفت.

آدل اسکای فال

اهنگ «سلام» ادل از آلبوم «۲۵» در ماه اکتبر امسال منتشر شد و تا به امروز در حال رکوردشکنی در چارت‌های مختلف موزیک در سرتاسر دنیاست.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟