پیشتازی تیلور سوییفت و لامار در گرمی؛ آدل در لیست جایی ندارد

ارسال شده در تاریخ سه شنبه ۹۴/۹/۱۷ | تعداد بازدید 1400

کندریک لامار، رپر امریکایی در ۵۸امین جایزه سالانه گرمی با ۱۱ نامزدی در صدر قرار دارد. او امسال آلبوم جدیدی روانه بازار کرد و به همین دلیل در بخش های زیادی از لیست نامزدهای سال ۲۰۱۶  نام او به چشم می‌خورد. پس از او تیلور سوییفت برای آلبوم «۱۹۸۹» با ۷ کاندیداتوری در بخش‌های مختلف رکورددار این لیست است. ویکند نیز با ۷ کاندیداتوری مانند تیلور سوییفت می‌تواند جوایز گرمی امسال را پارو کند.

تیلور سوییفت در سه بخش مهم نامزد دریافت جایزه شده است؛ بهترین آلبوم، بهترین ضبط و بهترین آهنگ سال. اما لامار، با تعداد نامزدی‌هایش تیلور را پشت سر گذاشته است.

توجه گرمی امسال به لامار معطوف شده است. البته این توجه بنا به اتفاقی که دو سال گذشته رخ داد، بی‌دلیل صورت نگرفته است. دو سال پیش لامار با اولین آلبومش با نام «good kid, m.A.A.d city» به دنیای موزیک راه یافت. در آن زمان این آلبوم بسیار تحسین شد و در مراسم جایزه گرمی همان سال توانست در ۷ بخش نامزد دریافت جایزه شود اما در نهایت در هیچ یک از بخش‌ها موفق به کسب جایزه نشد و لامار دست خالی به خانه رفت. گویا امسال قرار است، این رخداد برای لامار جبران شود.

کندریک با این تعداد نامزدی، رکورد امینم به عنوان یک خواننده هیپ هاپ را که تنها ۷ نامزدی در یک سال بود شکست.

گرچه تیلور سوییفت، لامار و ویکند، خوانندگان پیشتاز در گرمی هستند اما اثری از آدل در این لیست نیست. طرفداران و موسیقی دوستان در توییتر بمبارانی به راه انداخته‌اند که چرا نام خواننده محبوبشان در هیچ یک از این بخش‌ها دیده نمی‌شود. باید پاسخ آن‌ها را این‌گونه بدهیم: آلبوم آدل واجد شرایط برای حضور در گرمی امسال نیست چرا که برای حضور در این مراسم، باید فعالیت خواننده‌ها از اکتبر سال ۲۰۱۴ تا سپتامبر ۲۰۱۵ باشد. در حالی که آلبوم آدل در ماه نوامبر روانه بازار شد. طرفداران ادل باید تا مراسم گرمی سال ۲۰۱۷ منتظر بمانند تا هنرمند محبوبشان را در لیست نامزدهای دریافت جایزه گرمی ببینند.

جایزه گرمی ۲۰۱۵

کندریک لامار

لامار در ۱۱ بخش نامزد دریافت جایزه گرمی شده است که مهم ترین آن ها، بهترین آلبوم سال است.

جایزه گرمی ۲۰۱۵

تیلور سوییفت

پس از لامار، تیلور سوییفت با ۷ نامزدی قرار دارد که مهم ترین آن ها، بهترین آلبوم سال، بهترین آهنگ سال و بهترین ضبط است.

جایزه گرمی ۲۰۱۵

ویکند

ویکند امسال وضعیت خوبی داشته است و در امریکن موزیک اوارد نیز شاهد ان بودیم. او نیز با ۷ کاندیداتوری در بخش های مختلف رکورد دار بیشترین نامزدی در گرمی امسال است.

جایزه گرمی ۲۰۱۵

آدل

آلبوم «۲۵» آدل در ماه نوامبر روانه بازار شد به همین دلیل در هیچ یک از بخش های گرمی نامی از او نمی بینیم.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟