مخالفت جنیفر لارنس با ساخت سری جدید «عطش مبارزه»

ارسال شده در تاریخ سه شنبه ۹۴/۹/۲۴ | تعداد بازدید 757

جنیفر لارنس ستاره فیلم «عطش مبارزه – ماکینگجی ۲» پیشنهاد استودیوی لاینسگیت را برای ساخت پیش درآمد سری فیلم های «عطش مبارزه» رد کرد.

مایکل برنز، نایب رئیس شرکت لاینسگیت که حق امتیاز این سری فیلم ها را داراست، هفته گذشته اعلام کرد که این فیلم می تواند با یک سری جدید از پیش درآمدها دوباره به روی پرده بیاید. او اعلام کرد که رمان سه گانه سوزان کالین، نویسنده این داستان، پتانسیل لازم برای ساخت یک سری جدید را دارد. و به این ترتیب می توان همچنان این فیلم را در معرض دید عموم نگاه داشت.

اما جنیفر لارنس در کنفرانس مطبوعاتی فیلم «اشتیاق» اعلام کرد که با ساخت اپیزودی جدید مخالف است و علاقه ای به شرکت در آن ندارد.

"من با این موضوع مخالفم و احتمالا در آن شرکت نخواهم کرد. فکر می کنم برای این کار بسیار زود است. به نظر من باید اجازه دهیم کمی زمان بگذرد و وقفه ای بین این سری و سری جدید بیاندازیم."

آخرین سری عطش مبارزه با نام ماکینگجی ۲ در صدر جدول باکس آفیس امریکا قرار دارد و تا به حال ۵۶۴ میلیون دلار فروش داشته است؛ با این حال شاید نتواند به رکورد فروش دومین سری این مجموعه یعنی «عطش مبارزه – اشتعال» که ۸۶۵ میلیون دلار فروش داشت برسد.

جنیفر لارنس و بردلی کوپر

عطش مبارزه - اشتعال

این فیلم به کارگردانی فرانسیس لارنس، سری دوم مجموعه عطش مبارزه است که در ۲۲ نوامبر سال ۲۰۱۳ در آمریکا اکران شده است و رکورد فروش ۸۶۵ میلیون دلار را از آن خود کرد.

جنیفر لارنس و بردلی کوپر

اشتیاق (Joy)

جنیفر لارنس در حال حاضر فیلم اشتیاق (Joy) را در نوبت اکران دارد. این فیلم ۲۵ دسامبر روانه پرده نقره ای خواهد شد.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟