سریال پرطرفدار تلویزیونی دردسرساز شد

ارسال شده در تاریخ چهارشنبه ۹۴/۹/۲۵ | تعداد بازدید 662

روز دوشنبه مدارس دولتی شهر نیویورک با یک ایمیل تهدید به بمب‌گذاری شدند اما هیچ مدرسه‌ای تعطیل نشد. شهردار نیویورک معتقد است که نویسنده این ایمیل احتمالا یکی از طرفداران سریال «Homeland» است زیرا حرکت وی نشان‌دهنده اپیزودهای فصل جدید این سریال پرطرفدار تلویزیونی است.

سریال «Homeland» روایت‌کننده سازمان CIA امریکاست که با تروریست‌ها به شکل‌ها و گونه‌های مختلف مبارزه می‌کنند.

پس از ردیابی آدرس آی‌پی فرستنده این ایمیل، مشخص شد که این ایمیل از فرانکفورت آلمان فرستاده شده است اما احتمال تغییر آی‌پی نیز در نظر گرفته شده است. سخنگوی پلیس نیویورک در این‌باره در بیانیه‌ای اعلام کرد:

"شاید ارسال‌کننده این ایمیل خارج از آلمان باشد. ما در حال بررسی این جریان هستیم. هنوز اطلاعاتی از منبع این تهدید نداریم و نمی‌دانیم که چقدر می‌تواند اعتبار داشته باشد اما این را می‌دانیم که تروریست‌ها از این ابزار برای سرپوش نهادن بر کارهایشان استفاده می‌کنند."

در حال حاضر فصل پنجم سریال «Homeland» در آلمان در حال فیلم‌برداری است و موضوع آن نیز تروریست سایبری است.

گرچه هیچ یک از اپیزودهای این سریال به مدارس مرتبط نیست اما این سریال دیگر با این خبرها غریبه نیست چرا که اتفاقات دنیای واقعی به همان تیرگی قسمت‌های این سریال است. در ابتدا گزارش شد که حمله بنغازی در سال ۲۰۱۲ زمانی رخ داد که یک ویدئوی ضد اسلامی در یوتیوب منتشر شد. در این حمله، نظامیان مسلمان به دفتر دیپلماتیک امریکا در بنغازی لیبی یورش بردند و سه تن از کارکنان آن را کشتند.

در فصل چهارم سریال «Homeland»، کری متیسون (کلیر دانس) دستور حمله یک هواپیمای بدون سرنشین را می‌دهد که به اشتباه منجر به کشته شدن ۴۰ نفر در یک عروسی پاکستانی می‌شود. پس از آن که ویدئویی از این عروسی در یوتیوب منتشر می‌شود، تظاهراتی خودجوش در پاکستان به راه می‌افتد که منجر به مرگ یکی از همکاران متیسون می‌گردد.

سریال هوملند فصل ۵

سریال Homeland مجموعه‌ای تلویزیونی محصول آمریکا است که در ژانر سیاسی-هیجانی توسط الکس گانسا و هاوارد گوردون برای شبکه شوتایم تولید شده‌است. این سریال بر پایه مجموعه تلویزیونی اسراییلی اسیران جنگ ‏، به تهیه‌کنندگی گیدئون راف ‏است.

سریال هوملند فصل ۵

اپیزود اول فصل اول سریال Homeland در ۲ اکتبر سال ۲۰۱۱ پخش شد و تاکنون ۴ فصل از آن به طور کامل منتشر شده است و در حال حاضر نیز فصل پنج ان در حال پخش است.

سریال هوملند فصل ۵

این مجموعه به طور کلی با دیدگاه‌ها و بازخوردهای مثبت همراه بود و چندین جایزه از قبیل جایزه امی برای بهترین مجموعه درام، بهترین بازیگر مرد و بهترین بازیگر زن در سال ۲۰۱۲ و جایزه گلدن گلوب برای بهترین مجموعه تلویزیونی درام در سال‌های ۲۰۱۲ را کسب کرده است.

بدون برچسب

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟