بازی تاج و تخت محبوب‌ترین سریال میان دانلودکننده‌ها

ارسال شده در تاریخ چهارشنبه ۹۴/۱۰/۹ | تعداد بازدید 609

سریال بازی تاج و تخت که از کانال HBO پخش می شود، به عنوان محبوب ترین سریال در میان دانلودکننده‌ها انتخاب شد، چرا که بیش از ۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار بار در اینترنت به صورت غیرقانونی دانلود شده است. این مقدار تقریبا دو برابر همین میزان در مقایسه با ۸ میلیون دانلود در سال گذشته بوده است که از سوی سایت تورنت فریک گزارش شده است.

این اعداد و ارقام نباید تا این حد غافلگیرکننده باشند چرا که قسمت های اول هر فصل از این سریال به طور میانگین بیش از ۳/۵ میلیون بار دانلود شده اند و همین امر باعث شده است که کانال HBO پخش آن ها را به صورت آنلاین محدود کند.

دومین و سومین سریال هایی که بیشترین دانلود را داشته اند، سریال «Walking Dead» و «The big Bang Theory» بوده اند که هر دو سریال افزایش چشمگیری در تعداد دانلود داشته اند که به ترتیب ۶میلیون ۹۰۰ هزار و ۴میلیون و ۴۰۰ هزار بار بوده است.

همه این سریال ها دارای دانلود بسیار بالا بوده و اپیزود ابتدایی و انتهایی فصل هایشان با بیشترین دانلود روبرو بوده اند.

این دانلودهای غیرقانونی و پخش فیلم ها در اینترنت پیش از اکران، گریبان دو فیلم «The Hateful Eight» و «The Revenant» را نیز گرفته است. بیشترین فیلم های دانلود شده در سال ۲۰۱۵ نیز فیلم های «Furious ۷» و «Interstellar» بود که در سال گذشته اکران شد.

بازی تاج و تخت فصل ۶

مرده متحرک «The Walking Dead»

۶میلیون و ۹۰۰ هزار دانلود غیرقانونی

بازی تاج و تخت فصل ۶

تئوری بیگ بنگ «The Big Bang Theory»

۴ میلیون و ۴۰۰ هزار دانلود غیرقانونی

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟