آلبوم بیانسه از سال ۲۰۰۳ همچنان فروش می کند

ارسال شده در تاریخ پنجشنبه ۹۴/۱۰/۱۰ | تعداد بازدید 854

آلبوم بیانسه که در سال ۲۰۰۳ منتشر شده بود، یک هفته مانده به انتهای سال ۲۰۱۵، توانست ۲۰۰۰ نسخه فروش کند. 
با این ۲۰۰۰ نسخه، آلبوم «شدیدا عاشقم» توانسته در امریکا ۵ میلیون نسخه فروش داشته باشد و این آلبوم را به پرفروش ترین آلبوم بیونسه بدل کند.
آلبوم «شدیدا عاشقم» در بین ۲۰۰ آلبوم برتر چارت بیلبورد در صدر قرار گرفت و اولین آلبوم از ۵ آلبومی بود که بعدها در رده اول این چارت ایستادند. همه آلبوم های استودیویی بیانسه در صدر قرار گرفته اند و همه آن ها نیز فروش میلیون نسخه ای داشته اند. با آلبوم های B'Day (که در سال ۲۰۰۶ منتشر شد و ۳/۴۱ میلیون نسخه فروش کرد)، آلبوم I Am Sasha Fierce (که سال ۲۰۰۸ منتشر شد و ۳/۲ ملیون نسخه فروش داشت)، آلبوم ۴ (که سال ۲۰۱۱ منتشر شد و ۱/۵ میلیون نسخه فروش کرد) و آلبومی با نام خودش (در سال ۲۰۱۳ منتشر شد و ۲/۳ میلیون نسخه فروش داشت)، او تا به حال ۱۶ میلیون نسخه در امریکا تا به امروز فروش داشته است. 
علاوه بر این بیانسه در چارت ۲۰۰ آلبوم برتر بیلبورد ایستاده است. او با گروه دستینیز چایلدز نیز فروش بالایی داشته است و در صدر چارت بیلبورد قرار گرفته است. دستینیز چایلدز تا به حال چهار آلبوم منتشر کرده اند که فروش آن ها میلیونی شده است (پرفروش ترین آلبوم آن ها The Writing's in the Wall بود که ۶/۴ میلیون فروش داشت). با این رقم، فروش کل آلبوم های آن ها تا به امروز به ۱۷/۵ میلیون می رسد.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟