مت دیمون و کیت بلانشت برندگان فستیوال پالم اسپرینگز

ارسال شده در تاریخ دوشنبه ۹۴/۱۰/۱۴ | تعداد بازدید 657

مت دیمون که در فیلم «مریخی» اسکات درخشیده است، در مورد اسکات گفت: "امیدوارم امسال، سال او باشد."
ستاره فیلم «کارول»، کیت بلانشت از این فستیوال برای اهدای جایزه به وی سپاسگزاری کرد و لحظه دریافت جایزه را "بسیار شکوهمند" خواند با این که "برای جایزه دیگری کاندید نشده بودند."
این فستیوال از جانی دپ نیز تقدیر کرد. دپ که برنده جایزه بخش «یک عمر دستاورد هنری» برای فیلم «توده سیاه» شده است، در مورد سخنرانیش با شوخ طبعی گفت: "امیدوارم خوب بر سر جاهایتان نشسته باشید، چون می خواهم ۳۵ دقیقه صحبت کنم. شاید هم ۳۷ دقیقه. پرواز هم می توانیم بکنیم. می خواهم ۴۵ دقیقه حرف بزنم."
دیمون، که جایزه را از مدیر این مراسم دریافت کرد، اضافه کرد که اسکات یک بار به عنوان بهترین کارگردان اسکار برای فیلم گلادیاتور (که پنج جایزه اسکار سال ۲۰۰۱ را از آن خود کرد) کاندید شده بود اما این جایزه را به فیلم «قاچاق» استیون سودربرگ واگذار کرد. 
بلانشت نیز پس از دریافت جایزه اش که توسط سائویرس رونان به وی اهدا شد،  بر روی صحنه گفت: "ممنونم سرشه، حالا می تونی از صحنه خارج بشی. خیلی جوان هستی و بااستعداد هستی. می خوام فقط خودم روی سن باشم!" 
سرشه رونان نیز جایزه بهترین بازیگر بین المللی را از آن خود کرد. 
مایکل فاسبندر نیز در فیلم «استیو جابز» درخشید و از هم بازیش در این فیلم، کیت وینسلت نیز ادای احترام کرد. 
بری لارسن نیز برنده جایزه اجرای «بازی موفق» برای فیلم ترسناک «اتاق» شد. 
بازیگر فیلم دختر دانمارکی، آلیشیا ویکاندر نیز برنده بخش «بازیگر تازه وارد» شد. تام مک کارتی نیز برای کارگردانی فیلم «افشاگر» جایزه بهترین کارگردان را دریافت کرد. رونی مارا نیز برای فیلم کارول جایزه گرفت و یک جایزه هم نصیب برایان کرانستون برای فیلم «ترومبو» شد. فیلم «بیگ شورت» نیز بدون جایزه از این مراسم نرفت. 
در مجموع ۱۱ جایزه در این فستیوال اهدا شد.  
مت دیمون بیوگرافی

رونان نیز پس از دریافت جایزه بر روی سن از رایان گاسلینگ تشکر کرد چرا که باعث شده بود «از این پس همه اسم او را درست تلفظ کنند.»

مت دیمون بیوگرافی

جانی دپ در این مراسم باز هم به شوخ طبعی پرداخت و گفت که می خواهد یک سخنرانی بلندبالا انجام دهد!

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟