پسر ویل اسمیت مدل جدید لوئی ویتون شد

ارسال شده در تاریخ سه شنبه ۹۴/۱۰/۱۵ | تعداد بازدید 435

جیدن اسمیت جدید ترین چهره لوئی ویتون شده است. 
جیدن که همیشه به دلیل لباس های عجیب و غریبی که به تن می کند، مشهور است، در کمپین کالکشن بهار و تابستانی لوئی ویتون شرکت خواهد کرد. مدیر خلاق لوئی ویتون، نیکلاس گسکوئر در صفحه اینستاگرامش پیوستن جیدن به لوئی ویتون را اعلام کرده است. 
اسمیت، پسر ویل اسمیت و جادا پینکت در لیست ۲۰ مرد شیک پوش در سال ۲۰۱۵ قرار دارد. برخی از لباس های عجیب و غریب او شامل دامن‌های سیاه و سفید است که نشان دهنده بتمن سفیید است که در عروسی کیم کارداشیان و کینی وست هم دیده می شد. 
این رپر جوان گفته است که الگوی سبک لباس پوشیدنش، بتمن، رابین هود و سوپرمن است. او در نوجوانی به سلطان لباس های چاپ با عکس حیوانان معروف بود اما حالا می گوید که ترجیح می دهد لباس های سیاه و سفید به تن کند تا به ابرقهرمانان شبیه باشد.

جیدن اسمیت

اسمیت برای نخستین بار در سال ۲۰۰۶ در کنار پدرش ویل اسمیت در درام خانوادگی پرفروش در جستجوی خوشبختی بازی کرد. آنها در این فیلم در نقش یک پدر و فرزند تهیدست ظاهر شدند. جیدن در سال ۲۰۰۸ در فیلم علمی - تخیلی روزی که زمین ایستاد (نسخه دوباره‌سازی شده یک فیلم کلاسیک به همین نام) در نقش مقابل کیانو ریوز به بازی پرداخت. او در سال ۲۰۱۰ با بازی در فیلم رزمی بچه کاراته‌باز، نقش‌آفرینی در کنار جکی چان را تجربه کرد. این تجربه موفق، شهرت جیدن را دوچندان کرد.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟