مایکل بی: دیگر ترانسفورمرز را نمی‌سازم

ارسال شده در تاریخ چهارشنبه ۹۴/۱۰/۱۶ | تعداد بازدید 809

مایکل بی کارگردان ترانسفورمرز ۳ و ۴ اعلام کرده که ترانسفورمرز ۵ را هم خواهد ساخت اما پس از آن دیگر نمی خواهد حتی اسمی از ترانسفورمرز بشنود.
"من این سری از این فیلم را نیز می سازم. می دانم که لحظات خوبی در این فیلم خواهم داشت. این که کارگردان فیلمی باشی که ۱۰۰ میلیون نفر آن را تماشا می کنند خیلی خوب است. اما مطمئنم این آخرین بار خواهد بود و برای سری بعد، این کار را به دیگری واگذار می کنم. وقت آن رسیده که پیشرفت کنم. باید کار دیگری انجام دهم."
البته حرف های بی با شک و تردید زده شد. این کارگردان پس از ساخت ترانسفورمرز۴ هم گفته بود که کارش با این فیلم تمام شده است. اما حالا برای کارگردانی قسمت پنجم آن نیز حاضر شده است؛ در حالیکه مارک والبرگ نیز در بین بازیگرانش دیده می شود. 
بی در حال آماده سازی فیلم «۱۳ ساعت، سربازان گمنام بنغازی» است. داستان این فیلم در مورد تیم امنیتی است که از کنسولگری امریکا در لیبی محافظت می کنند. این فیلم ۱۵ ژانویه روانه سینما می شود. 
دانلود ترانسفورمرز ۵

ترانسفورمرز یک فیلم علمی تخیلی و اکشن است که در آن برخی وسایل الکتریکی موجودات جدیدی هستند که با استفاده از هوش مصنوعی قادر به تغییر شکل وطغیان هستند. این موجودات به دو دسته طرفداران انسان‌ها و دشمنان آن‌ها تقسیم می‌شوند و به جنگ با یکدیگر می‌پردازند.

دانلود ترانسفورمرز ۵

تا به حال ۴ سری از این فیلم منتشر شده است. اولین سری آن در سال ۲۰۰۷ تولید شد. در حال حاضر دست اندرکاران این پروژه در حال پیش تولید سری پنجم هستند تا در سال ۲۰۱۷ سری پنجم را در سینماها ببینیم.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟