یکی از شخصیت های سریال کماندار به فلش می رود

ارسال شده در تاریخ چهارشنبه ۹۴/۱۰/۱۶ | تعداد بازدید 634

از آخرین باری که شهروندان استار سیتی و سنترال سیتی جایشان را با یکدیگر در سریال فلش و کماندار عوض کرده اند، مدت زمان زیادی نگذشته است. اما به نظر می رسد ارتباطات بیشتری بین این دو سریال برقرار شود چرا که دیوید رمزی (جان دیگل) قرار است در یکی از قسمت ها، مهمان فلش باشد. 
این احتمال وجود دارد که رمزی برای صحبت با نویسنده داستان فلش بارها به دفتر وی سر بزند. اما این رفت و آمدها تنها یک معنی دارد. 
دیوید رمزی در صفحه اینستاگرامش عکسی از خودش منتشر کرده و در زیر عکس نوشته: به دفتر نویسندگان فلش رفتم. که این هم فقط یک معنی می تواند داشته باشد. کماندار و فلش. 
گرچه این که شخصیت های کماندار به هنگام وقوع فاجعه راهی استارسیتی شوند تا به تیم آزمایشگاه استار کمک کنند، برای ما بسیار جذاب است. ما نمی دانیم که دیگل تنها فردی است که بین دو سریال رفت و آمد دارد یا سایر شخصیت ها مانند الیور و تیا نیز میان این دو رد و بدل خواهند شد یا نه. حال باید ادامه سریال را ببینیم و فرض کنیم که فیلیسیتی به قدری مشغول نجات قربانیان است که نمی تواند بین این سریال ها در آمد و شد باشد. 
اگر آخرین اپیزود کماندار را در نظر بگیریم که به گونه ای به سریال جدید مرتبط با این دوسریال، «افسانه های فردا» اشاره کرده است، خطرات زیادی شهروندان سنترال سیتی را تهدید نمی کند، البته حالا که دیگر وندال سوج نیست که همه چیز را نابود کند. زوم ثابت کرده است که حریف بدی برای بری است و هر کمکی برای توقف نقشه های شوم او پذیرفته خواهد شد. ما که بسیار علاقه مند هستیم دیگل را با کلاه خودش ببینیم که از پس زوم برمی آید گرچه ممکن است در این میان، دیگل با خاک یکسان شود. 
دومین بخش فصل دوم سریال فلش، پذیرای شخصیت هایی همچون کیلر فراست و ریورس فلش خواهد بود؛ حتی رونی ریموند را نیز ممکن است در این بخش ببینیم. قطعا دیگل در هیچ جریانی وارد نمی شود اما اگر آن کلاه بروسلی اش را بر سر بگذارد، هر طور که شده از هر جریانی سربلند بیرون می آید.   
سریال فلش در تاریخ ۱۹ ژانویه به کانال CW بازمی‌گردد.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟