حضور یکی از شخصیت های کمیک در سریال مردگان متحرک

ارسال شده در تاریخ پنجشنبه ۹۴/۱۰/۱۷ | تعداد بازدید 684

چند ماه قبل فیلم «مردگان متحرک» (The Walking Dead) زاندر برکلی را برای یک نقش نامشخص وارد سریال کرد. همان زمان ما با خود فکر کردیم که نقش گرگوری را بازی می کند. حالا فرضیه هایمان به وقوع پیوسته وبرکلی یکی از افرادی است که زندگی را برای شهروندان الکساندریا دشوار می کند. 
گرگوری رهبر هیلتاپ کلونی است که پناهگاه امن بازماندگانی است که در نیمه دوم فصل ششم این سریال معرفی می شوند. او رهبری است که بسیار شبیه به سیاستمداران معمولی است، می خندد و وانمود می کند که از هیچ کاری برای بهبود جامعه دریغ نمی کند در حالیکه تنها بر منافع خودش تمرکز دارد. و یکی از این منفعت ها خوشحال نگاه داشتن نگان و نجات دهندگانش با توجه کردن به خواسته های آن هاست. 
فرصت خوبی است که زاندر برکلی یکی از بهترین بازیگرانی باشد که تا به حال این سریال به خود دیده است. مخصوصا اگر این بازیگر موهای صورتش را مانند همان شخصیت کمیکش حفظ کند چرا که به مرموز بودنش بیشتر کمک می کند. برکلی سال ها نقش های زیادی بازی کرده است مانند سریال هایی همچون ۲۴ و نیکیتا. بنابراین شکی نیست که گرگوری را بسیار ظالم نشان خواهد داد.
به نظر می رسد وقتی سر و کله گرگوری پیدا می شود، باعث آزار همه شخصیت ها نیز می گردد اما هنوز هم می توانیم از ریک انتظار داشته باشیم که در صدر این لیست قرار گیرد اما مطمئنا مگی بهتر از همه آن ها خواهد بود. نه تنها گرگوری می خواهد روابطش با همه زن ها خوب باشد، بلکه به نظر می رسد به مگی نیز علاقه دارد اما زمانی که توانایی های مگی به همه ثابت می شود و به نظر می رسد که او از گرگوری در رهبری تواناتر است، خشمی عمیق گرگوری را فرا می گیرد. در همین هنگام است که  همه چیز شکل بدی به خود می گیرد. مشخص نیست که آیا داستان کمیک با این سریال تلویزیونی همخوانی دارد یا نه اما به شما قول می دهیم که مگی روزی نقش بزرگ تری در هیلتاپ کلونی ایفا خواهد کرد.
این سریال مشخص نکرده است که چه زمانی می توانیم تقابل گرگوری و برکلی را شاهد باشیم. اما حتما در چند قسمت دیگر این اتفاق رخ می دهد. علاوه بر این هنوز می خواهیم بدانیم که آیا مسائل بین کارول و مورگان به خشونت می رسد یا نه. 
ادامه فصل ششم سریال مردگان متحرک (The Walking Dead) در ۱۴ام فوریه از شبکه AMC پخش خواهد شد.
طرفداران مردگان متحرک فصل 6

تصویری از زاندر برکلی که قرار است به زودی او را در سریال مردگان متحرک ببینیم.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟