فصل ۷ و ۸ بازی تاج و تخت هم ساخته می شود

ارسال شده در تاریخ یکشنبه ۹۴/۱۰/۲۰ | تعداد بازدید 892

فیلم هایی که بودجه زیادی صرف کرده اند و فراز و نشیب های زیادی داشته اند، یا دوباره بازسازی شده اند و یا همچنان ادامه پیدا کرده اند. با این پس زمینه ذهنی، تعجبی ندارد که تهیه کنندگان بازی تاج و تخت، دن ویس و دیوید بنیوف در حال رایزنی با HBO هستند تا فصل های بیشتری برای این سریال تدارک ببینند. اگر صحبت ها به سرانجام برسد، نه تنها فصل هفت را از این سریال می بینیم، فصل هشت هم در راه خواهد بود. 
قرار است دو فصل دیگر از بازی تاج و تخت ساخته شود. دو سال پیش دست اندرکاران این سریال اعلام کردند که فصل ۵ و ۶ را خواهند ساخت. اخیرا نیز مدیر کانال HBO مایکل لومباردو تایید کرده است که صحبت هایی در این زمینه شده که به معنای آن است که این شبکه و دست اندرکارانش باید به زودی به توافق برسند. پر واضح است که بازی تاج و تخت یک سریال بسیار محبوب در جهان بوده و HBO هم می خواهد تا جایی که می تواند برای این سریال اپیزود تهیه کند. حالا دغدغه ما این است که آیا فصل هشتم، آخرین فصل خواهد بود یا خیر. 
حالا می دانیم که دیگر به فصل های انتهایی کار دن ویس و دیوید بنیوف رسیده ایم. این دو تهیه کننده بارها اظهار کرده اند که فکر می کنند فصل ۷ و ۸ آخرین فصل های این سریال است و حتی با جرج آر آر مارتین در این باره صحبت کرده اند تا ببینند که رمان او تا به کجا ادامه دارد. از سوی دیگر، کانال HBO اعلام کرده که علاقه مند به طولانی شدن این سریال است حتی اگر ۱۰ سال به طول بیانجامد! بنابراین دیدگاه های متفاوتی بین این دو وجود دارد. 
تصور ما این است که دیدگاه تهیه کنندگان این سریال به وقوع بپیوندد. مایکل لومباردو اخیرا گفته است از این که برای ساخت فصل دوم  True Detective به نیک پیزولاتو فشار آورده است پشیمان است و می توانست به جای آن از طولانی تر شدن بازی تاج و تخت اطمینان حاصل کند. 
حداقل خوشحالی که از این خبر نصیب ما می شود این است که با ساخت فصل هفتم و هشتم این سریال، همچنان بازی تاج و تخت را می بینیم. این در حالی بود که همه تصور می کردند سال آینده فصل آخر بازی تاج و تخت را شاهد هستیم. اما در حال حاضر طرفداران فقط باید فصل ۶ را دنبال کنند. 
قسمت  اول فصل جدید این سریال ۲۴ آپریل پخش خواهد شد.  

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟