همسر سلین دیون درگذشت

ارسال شده در تاریخ شنبه ۹۴/۱۰/۲۶ | تعداد بازدید 912

رنه آنجلیل همسر و مدیر سابق سلین دیون روز پنجشنبه در لاس وگاس بر اثر سرطان گلو درگذشت. وی ۷۳ سال داشت. 
دیون این حادثه را از طریق صفحه فیس بوکش اعلام کرد.  
انجلیل در مونترال متولد شد و از دهه ۱۹۶۰ فعالیت های موسیقایی زیادی داشته است. او با دو دوست کودکش اش گروه راک «بارونتس» را راه اندازی کرده بود. پس از پاشیده شدن گروه، وی مدیریت خوانندگان با استعداد را بر عهده گرفت. 
در سال ۱۹۸۱، سلین دیون ۱۲ ساله یک نوار دمو به آنجلیل داد که همین امر نقطه شروعی برای همکاری این دو بود به طوری که بعدها آنجلیل توافق کرد تا مدیر برنامه های این خواننده جوان شود. این دو که از ۱۹ سالگی سلین دیون با هم رابطه داشتند، ۵ سال در دوران نامزدی پنهانی به سر بردند و پس از آن رابطه شان را به صورت عمومی افشا کرده و در سال ۱۹۹۴ با هم ازدواج کردند. انجلیل در مستند کنسرت سال ۲۰۱۰ سلین دیون با نام «از چشم جهان» در کنار وی حضور داشت. 
در سال ۱۹۹۹ با تشخیص سرطان گلو دیون تصمیم گرفت تا مدتی از دنیای موسیقی دور باشد و از همسرش مراقبت کند. آنجلیل پس از ۳۰ سال در ماه ژوئن ۲۰۱۴ از سمت مدیریت برنامه های دیون کناره گرفت تا بتواند بر سلامتی اش تمرکز کند. اما طولی نکشید که دیون برای مدتی باز هم از فعالیت در حوزه موسیقی کنار رفت. 
دیون در آگوست ۲۰۱۵ در سزار پالاس لاس وگاس دوباره به صحنه پا گذاشت. او در همان کنسرت در مصاحبه ای گفت: "رنه به من بزرگ ترین هدیه را داده است. مهم ترین کار من این است که به همسرم بگویم همه چیز مرتب است. من از بچه هایمان مراقبت می کنم. تو هم از دنیای دیگر مراقب ما خواهی بود. "
همسر سلین دیون درگذشت

انجلیل و دیون دارای شش فرزند هستند.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟