کریستین بیل در فیلم «فراری» بازی نخواهد کرد

ارسال شده در تاریخ یکشنبه ۹۴/۱۰/۲۷ | تعداد بازدید 554

کریستین بیل که قرار بود در نقش انزو فراری در فیلم «فراری» به کارگردانی مایکل من بازی کند از این کار انصراف داد. 
منابع خبری حاکی از آن است که دلیل خروج وی از تیم این فیلم نگرانی های وی در مورد بالا بردن وزن برای بازی در نقش فراری بوده است. بیل پیش از این برای بازی در این فیلم شروع به بالا بردن وزنش کرده بود اما اعلام کرده که نمی تواند تا بهار ۲۰۱۶ به وزن ایده آل برای این نقش برسد. 
همان طور که بارها دیده ایم کریستین بیل در کاهش یا افزایش وزن تبحر خاصی دارد و عموما برای فیلم‌هایش نیز چنین فاکتوری را لحاظ می کند. او برای فیلم مکانیک، به طرز شگفت آوری وزنش را کم کرد. در فیلم بتمن نیز مجبور به عضله سازی شد تا قدرت بتمن را به خوبی به نمایش بگذارد.  
مایکل من در حال بررسی است تا سریعا بتواند بازیگر دیگری را جایگزین بیل کند چرا که تولید این فیلم از بهار ۲۰۱۶ اغاز خواهد شد. 
دو شرکت سرمایه گذاران این پروژه هستند؛ ویندین اینترتینمنت و یوزو. شرکت یوزو این فیلم را در چین توزیع خواهد کرد. «فراری» قرار است در تابستان امسال در ایتالیا فیلم برداری شود. 
انزو فراری، داستان زندگی بنیانگذار شرکت فراری را به نمایش می گذارد. از لحظاتی که مورد تمسخر همگان قرار گرفت و با مخالفت اطرافیانش روبرو شد گرفته تا در نهایت موفق به طراحی ماشین هایی شد که پس از بیش از ۶۰ سال زبانزد همه هستند.  

کریستین بیل انزو فراری مایکل من

کریستین بیل برای بازی در فیلم «بیگ شورت» کاندید اسکار شده است.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟