سریال ۲۴ به تلویزیون بازمی‌گردد

ارسال شده در تاریخ یکشنبه ۹۴/۱۰/۲۷ | تعداد بازدید 421

پس از بحث های بسیار در تلویزیون FOX، قرار است این کانال سریال «۲۴» را با داستان دیگری با نام «۲۴: میراث» پخش کند. 
شخصیت جک باور با بازی کیفر ساترلند در این سری حضور نخواهد داشت و به این ترتیب تیم بازیگران کاملا متفاوت و جدید خواهند بود اما شکل اصلی روایت داستان «۲۴» حفظ شده است و شیوه فیلم برداری نیز به همان سبک خواهد بود و هر اپیزود یک ساعت از یک روز را نشان می دهد. 
سریال «۲۴: میراث» بر اساس بازگشت یک قهرمان نظامی به امریکا و مشکلاتی که با خود به همراه می‌آورد، خواهد بود. در پی این حوادث وی از CTU در خواست می کند تا زندگی وی را نجات دهند و از یکی از بزرگترین ترورها در خاک امریکا جلوگیری کنند. 
تهیه کنندگان سریال اصلی ۲۴، تهیه کنندگی سری جدید را نیز بر عهده خواهند داشت. 
گفته می‌شود این سریال به زودی از FOX پخش خواهد شد و قرار است رکورد تماشای این سریال را حتی بدون حضور جک باور بشکند. در حالیکه هیچ یک از بازیگران این سریال اعلام نشده‌اند، منابع خبری اذعان داشتند که بازیگر کاملا متفاوتی را در نظر دارند. رئیس FOX تایید کرده که آن‌ها بازیگری بسیار متفاوت از جک باور را نیاز دارند. شاید بازیگر افریقایی-امریکایی یا بازیگری لاتین! 
سریال ۲۴ جدید جک باور

سریال ۲۴ موفقیت بزرگی برای کانال FOX محسوب می شد. این سریال سال ۲۰۰۱ آغاز شد و با هشت فصل در سال ۲۰۱۰ پایان یافت. در سال ۲۰۱۴ نیز با یک فصل ویژه یا فصل نهم با عنوان «۲۴:یک روز دیگر زندگی کن» به این شبکه بازگشت.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟