یک کمدی حریف کاندید اسکار و پرفروش‌ترین فیلم تاریخ شد

ارسال شده در تاریخ سه شنبه ۹۴/۱۰/۲۹ | تعداد بازدید 473

سری دوم فیلم کمدی «سواری با هم» در این آخرین هفته بیش ترین فروش را در سینماها داشت و توانست ۴۱/۵ میلیون دلار در ۳۱۷۵ سینما فروش کند. 
آمارهای به دست آمده در روز دوشنبه نشان دادند که این فیلم کمدی با بازی آیس کیوب و کوین هارت پرفروش تر از فیلم «بازگشته» ایناریتو شده است. چرا که این هفته بازگشته ۳۹ میلیون دلار در ۳۵۵۹ سینما فروش کرد. 
«سواری با هم ۲» بیش تر از هزینه ۴۰ میلیون دلاریش فروش داشته است. کیوب و هارت نقش پلیس هایی را بازی می کنند که می خواهند یک حلقه مواد مخدر در میامی را به دستان عدالت بسپارند. 
هر دو فیلم در روز یکشنبه فروش بالایی داشتند. فیلم بازگشته با ۱۲ نامزدی که در اسکار به دست آورده است، از استقبال بالایی در سینماها برخوردار شده است. این فیلم برای بخش های مهم اسکار از جمله بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین بازیگر نقش اول مرد برای دی کاپریو و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای تام هاردی کاندید دریافت جایزه شده است. 
فیلم بازگشته تا انتهای روز دوشنبه در امریکا ۹۷ میلیون دلار فروش داشته است. این در حالی است که شرکت سرمایه گذار این فیلم بودجه ای ۱۳۵ میلیون دلاری برای این فیلم داشته است. 
پنجمین هفته اکران «جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد» باعث شد این فیلم با ۳۲/۶ میلیون در ۳۸۲۳ سینما در جایگاه سوم باکس آفیس این هفته بایستد. این فیلم در امریکا تا به حال ۸۵۸/۵ میلیون دلار فروش داشته است. 
سری اول فیلم «سواری با هم» دو سال پیش در چهار روز تعطیلات به مناسبت بزرگداشت مارتین لوتر کینگ توانست ۴۸/۶ میلیون دلار فروش کند.
فیلم سواری با هم ۲ جنگ ستارگان بازگشته

بن باربر یک محافظ پرحرف است که در یک گشت‌زنی ۲۴ ساعته در آتلانتا با برادرزنش جیمز پیتن که یک پلیس است، همراه می‌شود. به نظر می رسد این دو در «سواری با هم۲ » داستان جدیدی را رقم بزنند.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟