آلبوم جدید ریحانا از این استریم در دسترس قرار گرفت

ارسال شده در تاریخ شنبه ۹۴/۱۱/۱۰ | تعداد بازدید 1197

روز پنجشنبه روز بسیار خوبی برای تیدال بوده است. تیدال، سرویس استریم موزیک بوده که صاحب آن نیز خواننده معروف امریکایی، جی زد است. دلیل خوب بودن این روز برای تیدال نیز کسی نیست جز ریحانا!

چند روز پیش خبر از نزدیک شدن به انتشار آلبوم ریحانا با نام «آنتی» دادیم. ریحانا آلبومش را روز پنجشنبه در استریم تیدال قرار داد و شرکت سامسونگ که پشتیبانی این استریم را برعهده دارد گزارش کرد که یک میلیون کد دانلود را تنها طی چند ساعت دریافت کرده است. هر یک از این دانلودها از طریق سرویس ۶۰ روز تیدال رایگان درخواست شده اند و این خود نشان دهنده بالا رفتن کاربران تیدال تنها در چند ساعت است. 

همه این کدهای دانلود تنها تا بعد از ظهر روز پنجشنبه در استریم تیدال قابل دسترس بوده اند اما طرفداران ریحانا هنوز هم می توانند این آلبوم را از این استریم به صورت رایگان گوش دهند اما برای دانلود آلبوم باید ۱۱.۹۹ دلار بپردازند. این آلبوم در ۱۴ ساعت ابتدایی قرار گرفتن بر روی این استریم، ۱۳ میلیون بار به اشتراک گذاشته شده است. 

سرویس های استریم یا پخش موزیک معمولا با خواننده های بزرگ قرارداد می بیندند تا سرویس هایشان را ارتقا دهند اما این قراردادها به لحاظ زمانی دارای محدودیت هستند. این مسئله برای آلبوم «آنتی» نیز صدق می کند. این آلبوم در سرویس های دیگر پخش موزیک نیز در دسترس قرار خواهد گرفت که از جمله آن ها می توان به اپل موزیک و اسپاتیفای در هفته آینده اشاره کرد. 

افزایش یک میلیون کاربر استریم تیدال در یک روز، یک باگ را نیز برای تیدال به همراه داشته است. در روند دانلود آلبوم آنتی و پس از آن ثبت نام در تیدال، از کاربران شماره ای به عنوان شماره کارت اعتباری خواسته نشده است. این بدان معناست که تیدال نمی تواند این کاربران را پس از ۶۰ روز، جزو کاربران دائمی و پولی خود محسوب کند! 


آلبوم جدید ریحانا آنتی استریم تیدال

کاور آلبوم آنتی

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟