بازی تیلور سوییفت به زودی روانه بازار می شود

ارسال شده در تاریخ پنجشنبه ۹۴/۱۱/۱۵ | تعداد بازدید 633

طرفداران تیلور سوییفت می توانند از بازی خواننده محبوبشان لذت ببرند. 

تیلور سوییفت با شرکت گلو موبایل به صورت انحصاری در حال فعالیت در رابطه با ساخت یک بازی موبایل جدید است. این همکاری که روز چهارشنبه اعلام شد، اولین فعالیت تیلور در دنیای بازی های موبایل است. 

این بازی قرار است تا اواخر سال ۲۰۱۶ ساخته شده و در سراسر جهان در دسترس قرار گیرد. گلو موبایل اعلام کرد که جزئیات بیش تر در مورد پیشرفت این بازی و حضور تیلور سوییفت را در زمان دیگری در اختیار طرفداران قرار خواهد داد. 

رئیس شرکت گلو موبایل در مصاحبه ای گفت: "ما فکر کردیم که تیلور و طرفداراتش در سراسر جهان می خواهند تجربه جدیدی از یک بازی موبایل داشته باشند. شرکت گلو نیز متعهد شد تا بازی را طراحی کند که تا به حال وجود نداشته و در این راه نیز از خلاقیت تیلور سوییفت بهره جوید. به همین دلیل، ما به زمان اندکی برای پیش تولید آن نیاز داشتیم تا مطمئن شویم که این نوآوری تحقق می یابد." 

سوییفت در شبکه های اجتماعی فالورهای زیادی دارد؛ در فیس بوک ۷۴ میلیون، در توییتر ۷۰/۴ میلیون، در اینستاگرام ۶۴/۸ میلیون و در Vevo نیز ۱۸ میلیون. 

شرکت گلو پیش از این برای کیم کارداشیان و کیتی پری نیز بازی تولید کرده است. ماه گذشته این شرکت اعلام کرد که برای سرآشپز تلویزیونی امریکا، گوردون رمزی نیز در حال مذاکره برای ساخت بازی است. 

بازی های رایگان و مرتبط با هنرمندان برای گلو موفق های بسیاری کسب کرده اند. اولین بازی این شرکت که بر اساس زندگی هنرمندان ساخته شد، «کیم کارداشیان: هالیوود» نام داشت و در سه ماه اول انتشار، ۴۳ میلیون دلار برای این شرکت درآمدزایی کرد.  


دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟