جنگ ستارگان؛ برنده بهترین جلوه های ویژه

ارسال شده در تاریخ پنجشنبه ۹۴/۱۱/۱۵ | تعداد بازدید 763

جنگ ستارگان چهار جایزه و بازگشته نیز سه جایزه را در انجمن جلوه های ویژه امریکا از آن خود کردند. 
جنگ ستارگان: نیرو بر می خیزد، در چهاردهمین مراسم دریافت جوایز انجمن جلوه های ویژه امریکا موفق به دریافت ۴ جایزه در بخش های مختلف شد  که عبارتند از: بهترین جلوه‌های ویژه، بهترین فیلمبرداری مجازی، بهترین مدل‌سازی و بهترین طراحی محیط.
این مراسم در هتل هیتون بورلی در لس آنجلس برگزار شد. 
بازگشته نیز سه جایزه را به خانه برد که در سه بخش بهترین VFX، بهترین اجرای انیمیشن (برای قسمت خرس) و بهترین پرداخت (برای قسمت حمله خرس) به دست آمدند. 
مکس دیوانه: جاده خشم نیز در بخش شبیه سازی ویژه برنده جایزه شد. 
جنگ ستارگان، بازگشته و جاده خشم به همراه اکس ماشینا و مریخی، برای بخش بهترین جلوه های ویژه اسکار امسال نامزد دریافت جایزه شده اند. ۹ سال از ۱۳ سال گذشته، برنده این انجمن، با برنده اسکار در بخش جلوه های ویژه یکسان بوده است. یکی از آن ها فیلم «هوگو» بود که هم در اسکار و هم در انجمن مفتخر به دریافت جایزه بهترین جلوه های ویژه شد.
دایناسور خوب نیز در بخش رقابت انیمیشنی بیشترین جوایز را از آن خود کرد؛ سه جایزه نصیب دایناسور خوب شد که مهم ترین آن بهترین جلوه های ویژه در انیمیشن بود. 
در رقابت تلویزیونی نیز در این انجمن، سریال «بازی تاج و تخت» چهار جایزه کسب کرد. 
در طول اجرای مراسم نیز کیت مارا جایزه مخصوص یک عمر دستاورد هنری را به ریدلی اسکات اهدا کرد. در انتها از سِد مید هنرمند حوزه هنرهای مفهومی نیز تقدیر شد. 

جنگ ستارگان نیرو بر می خیزد جنگ های ستاره ای

«بازگشته» پس از جنگ ستارگان بیش ترین جایزه را در این انجمن به دست آورد.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟