جانی دپ نامرئی می‌شود

ارسال شده در تاریخ یکشنبه ۹۴/۱۱/۲۵ | تعداد بازدید 1098

جانی دپ قرار است در یک فیلم در ژانر وحشت با نام «مرد نامرئی» ایفای نقش کند. 
این پروژه بخشی از پروژه شرکت یونیورسال است که فیلم های کلاسیک هیولایی را به پرده نقره ای بازگردانده است. یکی از فیلم های کمپانی یونیورسال در این ژانر، «مومیایی» است که تام کروز برای بازی در نقش اصلی آن گزینش شده بود. مومیایی قرار است در ماه ژوئن ۲۰۱۷ اکران شود. این در حالی است که تهیه کنندگان سینما، الکس کورتزمن و کریس مورگان نیز امیدوار بودند بتوانند انجلینا جولی را متقاعد کنند تا در فیلم «عروس فرانکنشتاین» به تهیه کنندگی آن ها و تحت نظارت و توزیع کمپانی یونیورسال، ایفای نقش کند. فیلم های جدید در مورد فرانکنشتاین مانند دراکولا و ولفمن نیز از سوی همین شرکت روانه سینما شدند. 
مرد نامرئی نیز بر اساس رمانی کلاسیک در سال ۱۸۹۷ با همین نام نوشته هربرت جورج ولز ساخته شده است که داستان یک دانشجوی سابق رشته پزشکی است که دارویی برای نامرئی شدن می سازد، و این دارو را بر روی خودش آزمایش می کند. 
داستان مرد نامروی برای اولین بار در سال ۱۹۳۳ توسط کمپانی یونیورسال انتخاب شد. و قرار شد جیمز ویل که فیلم فرانکنشتاین را کارگردانی کرده بود، عهده دار کارگردانی این فیلم نیز شود. کلود رینز نیز در این فیلم در نقش مرد باند پیچی شده یا همان مرد نامرئی در این فیلم ظاهر شد. 
داستان های مشابه زیادی در مورد مرد نامرئی به روی پرده آمدند گرچه همه با انتقادهای شدیدی نیز روبرو شدند. 
فیلم «خاطرات مرد نامرئی» در سال ۱۹۹۲ با بازی شوی چیس و به کارگردانی جان کارپنتر به روی پرده رفت. در سال ۲۰۰۰ نیز پل ورهوون «مرد توخالی» را با بازی کوین بیکن ساخت. البته هر دوی این فیلم ها با انتقادات منفی بسیاری روبرو شدند. 
نسخه جدید یونیورسال از مرد نامرئی توسط نویسنده فیلم «مردان سیاه پوش»، اد سولومون نوشته شده است گرچه هنوز کارگردان مشخصی برای آن تعیین نشده است، و بازیگران دیگر این فیلم نیز هنوز معرفی نشده اند. 

جانی دپ مرد نامرئی

مرد تو خالی (۲۰۰۰)

جانی دپ مرد نامرئی

خاطرات مرد نامرئی (۱۹۹۲)

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟