هر سه سال آینده منتظر «ترانسفورمرز» باشید

ارسال شده در تاریخ دوشنبه ۹۴/۱۱/۲۶ | تعداد بازدید 465

پارامونت پیکچرز تاریخ اکران سه فیلم بعدی «ترانسفورمرز» را، سال های ۲۰۱۷، ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ اعلام کرد. 
این استودیو روز جمعه اعلام کرد که «ترانسفورمرز ۵» در ژوئن ۲۳ سال ۲۰۱۷ اکران خواهد شد. همین تاریخ قبلا برای فیلم «واندر ومن» تعیین شده بود. «ترانسفورمرز ۶» نیز در ۸ ژوئن سال ۲۰۱۸ به روی پرده خواهد بود که در همین تاریخ قرار است با «گودزیلا ۲» از شرکت وارنر برادرز و فیلم «افسانه» رقابت خواهد کرد. «ترانسفورمرز ۷» نیز قرار است در ۲۸ ژوئن ۲۰۱۹ بر پرده نقره ای نمایش داده شود. 
کارگردان این مجموعه، مایکل بی در ماه ژانویه اعلام کرد که او برای ترانسفورمرز ۵ نیز حاضر خواهد بود. انتظار می رود مارک والبرگ که در آخرین مجموعه اکران شده این سری حضور داشت، در این سری نیز دیده شود. 
مایکل بی هر چهار فیلم پیش از این را کارگردانی کرده است که بیش از ۳/۷ میلیارد دلار برای شرکت پارامونت سودآوری داشته است. شیا لبوف در سه بخش اول بازیگر اصلی بوده است. 
اولین سری ترانسفورمرز در ۳ جولای سال ۲۰۰۷ اکران شد و سه فیلم بعدی در ماه ژوئن نمایش داده شد. ترانسفورمرز: عصر انقراض» توانست در سال ۲۰۱۴ در امریکا ۲۴۵ میلیون دلار فروش و در سایر کشورها نیز ۸۵۸ میلیون دلار فروش کرد. 
گولدنر، رئیس پارامونت پیکچرز در مراسم توی فری در نیویورک درباره سه فیلم بعدی جزئیات جدیدی را ارائه کرد. 
گولدنر تایید کرد که بی «ترانسفورمرز ۵» را با واالبرک خواهد ساخت. همچنین اضافه کرد که «ترانسفورمرز ۶» داستانی را از شخصیت بامبلبی بازگو خواهد کرد که پیش از این هرگز شنیده نشده است. 

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟