ادای احترام لیدی گاگا پذیرفته نشد

ارسال شده در تاریخ چهارشنبه ۹۴/۱۱/۲۸ | تعداد بازدید 626

لیدی گاگا در مراسم گرمی با اجرایش بر روی صحنه، حضار را شگفت زده کرد. او برگزیده ای از آهنگ های دیوید بویی خواننده امریکایی را که به تازگی درگذشته است، خواند و به این شکل به وی ادای احترام کرد. اما گویا این اجرا از سوی پسر دیوید بویی مورد توجه قرار نگرفت. 
کارگردان سینمای هالیوود، دونکن جونز که پسر دیوید بویی نیز هست، در توییتر پستی گذاشته است و به کنایه کلمه «گاگا» را معنی کرده است. 
"«به معنای هیجان بیش از حد و یا غیرمنطقی، که معمولا حاصل از اشتیاق بیش از حد است؛ دیوانه به لحاظ ذهنی.» خدای من! این چه کلمه ای است؟"
اجرای بهترین آهنگ های دیوید بویی توسط لیدی گاگا با نورپردازی های رنگی و تصاویر پشت سر گاگا بر روی صفحه بزرگ پشت سر وی، این اجرا را جذاب تر کرده بود. او خود را شبیه به علاالدین آرایش کرده بود (اشاره به یکی از شخصیت های دیوید بویی). 
ادای احترام به بویی که در ماه ژانویه به دلیل سرطان فوت شده بود، یکی از مهم ترین اتفاقات گرمی امسال محسوب می شد و در شبکه های اجتماعی نیز یکی از بحث های داغ بود. 
نظرات جونز هم مملو از همدردی و هم عصبانیت بود. واکنش های زیادی از سوی کاربران توییتر نسبت به نظرات دونکن جونز صورت گرفت و برخی آن را بیش از حد گستاخانه دانستند. 
لیدی گاگا روز سه شنبه تنها از کسانی که برای این تقدیر از بویی تلاش کرده بودند، تشکر کرد که در بین آن ها طراح لباسش مانند مارک جیکوب که برخی استایل های بویی را در زمان طی دهه ۱۹۷۰ دوباره بازسازی کرده بود نیز دیده می شد.
لیدی گاگا پیش از این تتوهایی را از بویی را که بر روی بدن خود حک کرده بود در صفحه شخصیش منتشر کرده بود. 

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟