یک شب را در این خانه ترسناک بگذرانید

ارسال شده در تاریخ شنبه ۹۴/۱۲/۱ | تعداد بازدید 733

طرفداران سریال «داستان ترسناک امریکایی» حالا می توانند یک شب را در خانه اسرارآمیز این سریال سپری کنند. 

خانه اصلی فصل اول سریال «داستان ترسناک امریکایی» برای اجاره به مدت یک شب در دسترس است. گنجایش این کاخ بیش از ۱۶ نفر است و همچنین ۹ اتاق خواب و ۴/۵ سرویس بهداشتی دارد. اجاره این کاخ برای یک شب، ۱۴۵۰ هزار دلار است. ظاهر مهیب ساختمان در سریال های دیگری همچون «ایکس فایلز»، «بافی، برده خون آشام» و «ناحیه گرگ و میش» نیز نشان داده شده است. 

این خانه گسترده تر از آن چیزی که است که در سریال های تلویزیونی دیده اید. کاخ آلفرد روزنهیم در سال ۱۹۰۸ ساخته شد و به لحاظ تاریخی و فرهنگی یکی از مهم ترین خانه های ساخته شده در لس آنجلس است. با دارا بودن قدمتی بیش از ۱۰۰ سال، افراد بسیاری در این خانه سکونت داشته اند که از جمله آن ها می توان به بازیگر هالیوود ادوارد اورت هورتون اشاره کرد. 

این خانه در سایت Airbnb که یک سایت در خصوص اجاره و خرید و فروش آپارتمان است برای اجاره قرار داده شده است. کاربران این سایت از شگفت انگیز بودن این خانه نظراتی در سایت ثبت کرده اند. یکی از اجاره کنندگان، این خانه را بدین شکل توصیف کرده است:

"این خانه بسیار شگفت انگیز است. پر از قدمت تاریخی که از در و دیوار آن پیداست. تخت ها، ملافه ها بسیار مدرن هستند. آشپزخانه بسیار مجهزی دارد و برای ما که ۵ نفر بودیم بسیار مناسب بود. اگر واقعا می خواهید یک شب پر از آرامش را سپری کنید و از سوی دیگر هم نمی خواهید همه چیز مدرن و با برندهای جدید باشد، این جا بهترین جاست."