کریستین بیل با فیلم وسترن کوپر همراه شد

ارسال شده در تاریخ دوشنبه ۹۴/۱۲/۳ | تعداد بازدید 777

پس از کناره گیری کریستین بیل از پروژه «فراری» مایکل مان، به نظر می رسد وی پروژه بعدی خود را انتخاب کرده است و با کارگردانی با شیوه ای متفاوت کار خواهد کرد. بیل در فیلم «دشمنان» با کارگردان فیلم «خارج از کوره» یعنی اسکات کوپر همکاری می کند. این فیلم برای کسانی که فیلم «بازگشته» را دیده اند، کمی آشنا به نظر می رسد. ژانر این فیلم وسترن است.
ظاهرا کوپر پس از کارگردانی «توده سیاه» با بازی جان دپ، گزینه های زیادی را سنجیده است اما هنگامی که بیل در دسترس قرار گرفت، هر دوی آن ها برای همکار شدن با یکدیگر هیجان زده شدند. 
در میان فیلم های «دل دیوانه»، «خارج از کوره» و «توده سیاه»، ما همه فیلم های کوپر را تحسین می کنیم حال اگر این فیلم با هنرنمایی کریستین بیل نیز به روی پرده ببرد، اتفاق بسیار شگفت انگیری خواهد بود. 
کوپر در این پروژه با جان لشر و کن کائو نیز همکاری کرده است. هنوز سخنی در مورد گردهم آمدن این بازیگران برای فیلم برداری گفته نشده است اما بیل در حال حاضر برنامه خالی دارد بنابراین دیر یا زود این اتفاق خواهد افتاد. این بازیگر در حال حاضر در «بیگ شورت» می درخشد و فیلم «شوالیه جام ها» را نیز در نوبت اکران دارد. 

کریستین بیل وسترن دشمنان ۲۰۱۶

داستان فیلم «دشمنان» در سال ۱۸۹۲ اتفاق می افتد. یک کاپیتان مهم ارتش، پس از مقاومت شدید، در نهایت موافقت می کند تا یکی از رئسای جنگ شاین را که در حال مرگ است به همراه خانواده اش به سوی زمین های قبیله ای اسکورت کند. این گروه پس از تجربه سفری دلخراش و مخاطره انگیز از ابتدای مسیرشان یعنی پاسگاه مرزی ارتش در نیومکزیکو تا مراتع مونتانا، ناگهان به بیوه ای جوان برخورد می کنند که خانواده اش در این دشت ها به قتل رسیده اند. آنها باید با هم، با طبیعت و خطرات قبایل کومانچی که در مسیر با آن برخورد می کنند، مبارزه کنند.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟