موسسه فیلم بریتانیا از هو گرنت تقدیر کرد

ارسال شده در تاریخ چهارشنبه ۹۴/۱۲/۵ | تعداد بازدید 558

موسسه فیلم بریتانیا (BFI) بزرگ ترین جایزه خود را به هو گرنت اهدا کرد. این جایزه روز سه شنبه توسط تهیه کننده سینما، اریک فلنر به گرنت اهدا شد. 
گرنت ۳۰ سال است که در هالیوود کار می کند. او در ۴۰ فیلم سینمایی و ۲۱ سریال تلویزیونی حضور داشته است. او از فیلم های کمدی بین المللی مانند «چهار عروسی و یک عزا» گرفته تا فیلم هایی همچون «یک ماجراجویی افتضاح» خوش درخشیده است. اخیرا نیز با مریل استریپ در فیلمی با نام «فلورنس فاستر جنکینز» که به زودی اکران می شود، همبازی شده است. 
گرگ دیک که رئیس BFI است، در مراسمی که برای تقدیر از گرنت برگزار شده بود گفت:
"گرنت با کمدی های بی عیب و نقص و جذابیت بریتانیاییش، همیشه از پس سخت ترین کارها بر آمده است. استعداد گرنت حیرت آور است و در سینما نیز فعالیت چشمگیری دارد. او یک بازیگر بریتانیایی و باعث شده است میلیاردها انسان در سراسر جهان بخندند و گریه کنند و طی این ۳۰ سال همه را شیفته خود کرده است. "
اریک فلنر که عهده دار اهدای این جایزه به گرنت بود نیز نظر خود را درباره هو گرنت اینگونه بیان کرد:
"هو یکی از بازیگران فوق العاده بریتانیا است که اجرای روان و بی نقصش و همچنین جذابیتش بر روی صحنه بر چندین نسل در سراسر جهان تاثیرگذار بوده است. موفقیت او به فیلم های بریتانیایی کمک کرده است که جایگاه ویژه ای در سراسر دنیا و پا به پای هالیوود داسته باشند. تنها برای این حرکت، او شایسته دریافت لوح افتخار BFI است." 

موسسه فیلم برتانیا هو گرنت

هو گرنت و کریستین اسکات توماس

صحنه ای از فیلم «چهار عروسی و یک عزا»

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟