فیلم «مه» به صورت سریال ساخته می‌شود

ارسال شده در تاریخ شنبه ۹۴/۱۲/۸ | تعداد بازدید 1026

کانال Spike خواستار ارائه یک پیلوت برای «مه» برای تلویزیون شده است. «مه» رمانی به نویسندگی استفن کینگ است که پیش از این نیز فیلمی در این رابطه در سال ۲۰۰۷ ساخته شده بود. 

این درام که قرار است به صورت سریال در بیاید در مورد یک مه به ظاهر بی خطر است که یک شهر کوچک را فرا می گیرد و خرابی هایی به بار می آورد. 

کریستین تورپ تهیه کننده آن خواهد بود. تورپ، سریال «ریتا» را در دانمارک ساخته است که هم اکنون در حال اتمام فصل چهارم آن است و همچنین برای شبکه های تلویزیونی امریکا مانند AMC و Showtime نیز برنامه سازی کرده است. 

رئیس کانال Spike از همکاری با کریستین تورپ ابراز خرسندی کرد و گفت:

"از همکاری با تورپ بسیار خوشحال هستیم و همچنین به خود می بالیم که قرار است داستانی از استفن کینگ را در شبکه مان پخش کنیم."

در همین راستا رئیس  شرکت وینشتین که ساخت این سریال را بر عهده گرفته است نیز گفت:

"از همکاری با شبکه Spike براس این پیلوت و همچنین کریستین تورپ بسیار هیجان زده هستیم. امیدواریم با رمان بی نظیر استن کینگ بتوانیم  شایسته ترین مجموعه را به بینندگان این شبکه ارائه دهیم."


فیلم مه 2007

فیلم مه

مه، فیلمی در ژانر علمی–تخیلی و وحشت به کارگردانی فرانک دارابونت که براساس داستان مه اثر استفن کینگ در سال ۲۰۰۷ ساخته شده‌است.

فیلم مه 2007

این فیلم داستان هنرمندی به نام دیوید درایتون و گروهی از مردم شهری کوچک به‌نام «ماین» در آمریکا است که مهی غلیظ و غیرطبیعی اطراف آنها را فرامی‌گیرد. پس از طوفانی سهمگین در این شهر، ابری نزدیک به زمین، در آسمان ظاهر می‌شود. همان‌طور که مه کل آن ناحیه را دربرمی‌گیرد، گروهی از مردم، که دیوید درایتون و پسر پنج‌ساله‌اش هم در بین آنها هستند، در یک فروشگاه خواربار به‌طور مرموزی به دام می‌افتند. مردم به‌زودی درمی‌یابند که جمعیت زیادی از انواع موجودات ترسناک و غیرزمینی، داخل مه وجود دارند که ازطریق شکافی وارد شده‌اند که نزدیک یک پایگاه نظامی به وجود آمده‌است. همان‌گونه که دنیای پیرامون این انسان‌ها به‌تدریج به جهنمی واقعی تبدیل می‌شود، شهروندان وحشت‌زده، ناامید و مستأصل، می‌کوشند که از این مصیبت نجات پیدا کنند.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟